Декілька цікавих фактів про понеділки та поради, як їх полюбити!


Ні для кого не секрет, що понеділки не люблять, адже це перший день робочого тижня, який складно почати після коротких вихідних. А особливо це тяжко для студентів, які через силу йдуть на першу пару. Оскільки прихильників цього дня мало, а негативне відношення до чогось погано відбивається на нас самих та нашому здоров’ї, розповімо декілька цікавих фактів про понеділки та розкажемо, як їх полюбити.

Ось 5 цікавих фактів про такий ненависний день тижня.

  • відомо, що більшість людей не посміхаються у понеділки аж до 11 ранку.
  • у середньому люди витрачають десь 12 хвилин аби поскаржитись на цей день тижня, а це 12 хвилин, які можна було б присвятити собі.
  • крім того, у понеділок продуктивність багатьох людей ледве сягає 3,5 години. А це купа згаяного часу!
  • незважаючи на негативне ставлення до початку тижня більшості людей, синдром понеділків найбільше впливає на тих, чий вік від 45 до 54 років.
  • попри все це, варто зазначити, що в понеділки рідше йдуть дощі, ніж в інші дні тижня.

То ж тепер дізнаємось як перестати собі шкодити, марнуючи час на ненависть до понеділків.

1) усе залежить від Ваших думок. Саме тому слід налаштуватись на позитивні емоції та перестати сприймати труднощі навчання або роботи близько до серця.

2) добре розслабтесь у неділю. Тут мова йде не про алкоголь чи вечірку, адже вони насправді вимагають багато енергії. Краще прийняти гарячу ванну, записатись на масаж, або просто полежати вдома та подивитись кіно за чашкою чаю.

3) у неділю також слід провести час із друзями. Можна зібратись вдома, піти в кіно або на природу. Саме дружня компанія допоможе отримати приємні емоції та налаштуватись на гарний настрій у понеділок.

4) не відкладайте усі важливі справи на початок тижня. Забудьте вираз «почну з понеділка»! Домашні справи краще робити у вихідні, а робочі – в інші дні тижня. Таким чином понеділки перестануть бути такими напруженими.

5) не запізнюйтесь. Краще прийти на 10 хвилин раніше та випити чашку чаю. Це допоможе трохи відпочити перед початком роботи/навчання, що забезпечить гарний настрій.

 6) після навчання/роботи звикніть робити щось приємне. Краще знайти час на себе: сходити на шопінг, послухати улюблену музику, зайнятись хобі.

7) посміхайтесь. Саме таке налаштування змусить підсвідомо бути щасливішим. Гарним додатком до радісної посмішки стануть дружні розмови та обійми з колегами/одногрупниками. Тож невимушена і приємна атмосфера стане звичкою та допоможе позбутись негативного ставлення до понеділків.

Тож годі гаяти час і шкодити собі, бо  понеділок – це лише день тижня.

 

Події та оголошення


листопада
22
Запрошуємо всіх, хто захоплюються німецькою мовою до участі у фінальній дискусії

Усіх бажаючих попрактикувати німецьку мову запрошуємо прийняти участь у фінальній дискусії після перегляду німецького фільму. Коли: 22 листопада 2019 року Час: 15.30-17.30 Де: ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 11-312)

березня
8
Запрошуємо талановитих студентів до участі у проекті EducationUA 2019

Для прийняття участі в конкурсі студенти повинні відповідати таким вимогам: громадянство України, навчатися на 1-5 курсі будь-якого ВНЗ України, незалежно від факультету чи спеціалізації, денної та заочної форми навчання, перебувати на контрактній або бюджетній основі, або вчитися в школі в …

листопада
21
Запрошуємо до перегляду документально-музичного фільму «Україна. Майдан. Перезавантаження»

21 листопада в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили о 14:00 відбудеться показ музично-документальної стрічки “Україна. Майдан. Перезавантаження” Проєкт був створений за підтримки Українського культурного фонду спільно з очевидцями подій на Майдані – військовим репортером Русланом Ганущаком, телерадіокомпанією РАІ (Івано-Франківськ) …