ЧНУ імені Петра Могили долучився до обговорення Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030»


5 березня у приміщенні залу засідань вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбувся захід, присвячений обговоренню Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030».

Круглий стіл на тему «Від України 2030 до регіональних стратегій» об’єднав представників провідних університетів. Зокрема в обговоренні взяли участь:

Мельничук Оксана докторант лабораторії політичних та соціальних трансформацій Паризького університету Дені Дідро (Франція), керівник Аналітичної платформи стратегічних комунікацій, співавтор Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030»
Гуменна Олександра декан факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», співавтор Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030»
Чала Ніна професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія», співавтор Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030»
Харламова Ганна доцент кафедри економічної кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, співавтор Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030»

Мета заходу: обговорити питання забезпечення та створення необхідних умов розвитку Миколаївської області у контексті бачення України-2030 та механізмів, запропонованих Доктриною збалансованого розвитку «Україна 2030».

«Нам дуже приємно вітати таких шановних гостей у стінах нашого університету. Всі розуміють, що питання економічного розвитку України є найважливішими у порядку денному нашої держави і важливість того, щоб наша економіка почала розвиватись. Це реформи, які зараз впроваджуються у життя. Але всі роки незалежності свідчать, що ми не використали той потенціал, який мали на початку свого існування як  незалежна держава. Далі відступати нема куди. Треба робити щось для того аби наша держава стала на шлях прогресивного розвитку і ми знайшли свій шлях», – зазначив ректор університету Леонід Клименко, відкриваючи Круглий стіл.

 

Питання до обговорення:

  1. Доктрина збалансованого розвитку «Україна 2030».
  2. Суспільний договір (рамкові правила, соціальна відповідальність сторін).
  3. Зміна парадигми державного управління та місцевого самоврядування у контексті децентралізації.
  4. Структурна модернізація економіки – існуючі та потенційні мережі регіону.
  5. Стимулювання економічної активності та розвиток внутрішнього ринку.
  6. Розвиток креативних індустрій у регіоні.
  7. Ефективна реалізація та розвиток людського й соціального капіталу.
  8. Фінансове забезпечення збалансованого розвитку регіону.
  9. Інвестиційний профіль регіону.
  10. Екологічна безпека регіону.

Події та оголошення


жовтня
23

  Шановні колеги! У рамках підтримки Руху відкритого доступу наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили пропонує Вам серію вебінарів від фахівців Scopus  та Web of Science, що відбудуться 23-25 жовтня 2018  Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, присвячений Руху Відкритого Доступу до …

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на другий семестр 2018-2019 навчального року в Університеті Кадісу, Іспанія

Студенти програми Erasmus + КА107 отримують стипендію для проходження навчання. Стипендія не покриває всі витрати студента, а являє собою лише економічну допомогу для оплати можливих витрат, пов’язаних з перебуванням за кордоном. Усі студенти, які бажають взяти участь у програмі мобільності, повинні принести до міжнародного …

жовтня
19
Конкурс для викладачів на проходження стажування за програмою Erasmus+

Шановні викладачі! Оголошено конкурс для викладачів на проходження стажування за програмою Erasmus+ протягом двох тижнів в університеті Ка’Фоскарі, Венеція. Викладач отримає повний грант у розмірі 140 євро на день + сумарне відшкодування витрат на проїзд до 360 євро. Дедлайн подачі …