Роман Петрович Бужиков


доцент б.в.з. кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови
Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили
кандидат педагогічних наук

Освіта і професійний шлях

У 2002 р. закінчив факультет іноземних мов Миколаївського державного педагогічного університету. З цього часу працює вчителем, викладачем кафедри філології інституту розвитку людини ВМУРоЛ «Україна». У 2005 р. отримав диплом магістра з перекладу.

У 2002 р. навчався в аспірантурі Київського національного лінгвістичного університету, успішно склав 5 кандидатських мінімумів на відмінно. У 2003 р. перевівся до Інститут вищої освіти АПН України та у 2006 р. захистив дисертаційну роботу.

З листопада 2013 р. працює на посаді доцента б.в.з кафедри ТПП з англійської мови ЧНУ імені Петра Могили.

 

Захист дисертаціі

2006 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Педагогічні умови застосування інноваційно-комунікаційних технологій у процесі навчання іноземних мов студентів вищих економічних навчальних закладів» в Інституті вищої освіти АПН України. За спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

 

Наукові інтереси: інноваційно-комунікаційні технології у викладанні англійської мови, Інтернет – дидактика, медіа-освіта.

 
Електронна адреса: Roman.Buzhykov@chmnu.edu.ua

Телефон: (0512) 76-55-87

Google Scholar
 

 

 

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …