Абітурієнту про Медичний інститут ЧНУ імені Петра Могили


А як щодо медичного інституту? Медик, еколог або психолог – обирати тобі, а розповідати про ці професії нам. Тож поїхали!

Ставши студентом-медиком або психологом, ти зможеш принести користь людям довкола тебе, а обравши екологію – поринеш у всі тонкощі допомоги навколишньому середовищу (неодмінно важлива і як ніколи необхідна зараз справа).

 

Пам’ятай про поєднання обраної спеціальності з іншими напрямами. Наприклад,  психолог має не лише йти стопами Фрейдового психоаналізу, а й може стати чудовим маркетологом. Твоїм покликанням можуть стати дослідження або просвітницька (майже блогерська) діяльність – розповідати іншим про важливість збереження екології або про правильне лікування.

Що цікавого?

Студента медичного інституту складно уявити без двох речей: білого халата та приладів. Екологи забезпечені своїми «знаряддями», а медики – своїми. Окрім іншого останні мають анатомічний стіл, який неабияк допомагає у світі вивчення медичної науки.

 

Новісіньке обладнання було придбано і для нещодавно створеної Студентської клініки, яка розташована на території університету (це окремий корпус!). У ній практикують чинні лікарі, з якими пліч-о-пліч доведеться зустрітись студентам під час навчання. Чи не саме час для вступу?

 

Університет = розвиток, а тому ми проводимо різні медичні конференції, на яких діляться своїми дослідженнями «мегамізки» України та Європи. Приходь, отримуй знання, йди втілюй!

Було б круто мати студентам-психологам свій гурток, де можна обговорити теми, що хвилюють, та порадитись зі спеціалістом? А у нас такий уже є! Крім нього діє Центр соціально-психологічної підтримки студентів. Він організовує різні заходи, участь у яких автоматично дає досвід та змогу побачити роботу професіоналів у дії.

 

Практику студенти проходять у медичних закладах Миколаєва під керівництвом досвідчених чинних лікарів (але не так швидко, ковбою! Спочатку опануй теорію).

Ми підтримуємо зв’язки з рядом кафедр медичних університетів країни:

  • Дніпропетровською медичною академією;
  • Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця;
  • Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького; Буковинським державним медичним університетом;
  • Харківським національним медичним університетом та багато інших.

Окрім того наш ректор відвідав Університет штату Іллінойс (University of Illinois at Chicago), аби перейняти досвід американських колег та підписав Меморандум про співпрацю.

 

А що далі?

Як бачиш, вибір професії чималий. Опанувавши «Медицину» можна здобути кваліфікацію лікаря-спеціаліста. Випускники-екологи працюють екологами, лаборантами або викладачами. Обравши «Фармацію», місцем роботи можуть стати аптеки, фармацевтичні фабрики, лабораторії. А психологи прокладають собі шлях до роботи у медичних закладах, системі освіти, сфері психологічного консультування.

 

Це звісно неповний перелік місць роботи та посад, тому приєднуйся і  дізнавайся детальніше про Медичний інститут ЧНУ імені Петра Могили за посиланням.

Події та оголошення


січня
22
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на нові вебінари від компанії Clarivate Analytics

Шановні колеги, викладачі та науковці ЧНУ імені Петра Могили! Компанія Clarivate Analytics, вітає Вас у новому році! Бажаємо успіхів і родинного затишку і запрошуємо на нові вебінари. Зверніть увагу що 24 січня о 16:15 буде вебінар для журналів з процедурою …

січня
16
Запрошуємо на відкриття виставки художника Сергія Шаповалова у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на відкриття виставки художника Сергія Шаповалова, яке відбудеться в приміщенні галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили 16 січня о 15:00. Довідка: Шаповалов Сергій Гаврилович народився 15 травня 1943 року в с. Інгуло-Кам’янка Новгородківського району Кропивницької області. В 1962 році …