Абітурієнту про Медичний інститут ЧНУ імені Петра Могили

А як щодо медичного інституту? Медик, еколог або психолог – обирати тобі, а розповідати про ці професії нам. Тож поїхали!

Ставши студентом-медиком або психологом, ти зможеш принести користь людям довкола тебе, а обравши екологію – поринеш у всі тонкощі допомоги навколишньому середовищу (неодмінно важлива і як ніколи необхідна зараз справа).

Пам’ятай про поєднання обраної спеціальності з іншими напрямами. Наприклад,  психолог має не лише йти стопами Фрейдового психоаналізу, а й може стати чудовим маркетологом. Твоїм покликанням можуть стати дослідження або просвітницька (майже блогерська) діяльність – розповідати іншим про важливість збереження екології або про правильне лікування.

Що цікавого?

Студента медичного інституту складно уявити без двох речей: білого халата та приладів. Екологи забезпечені своїми «знаряддями», а медики – своїми. Окрім іншого останні мають анатомічний стіл, який неабияк допомагає у світі вивчення медичної науки.

Новісіньке обладнання було придбано і для нещодавно створеної Студентської клініки, яка розташована на території університету (це окремий корпус!). У ній практикують чинні лікарі, з якими пліч-о-пліч доведеться зустрітись студентам під час навчання. Чи не саме час для вступу?

Університет = розвиток, а тому ми проводимо різні медичні конференції, на яких діляться своїми дослідженнями «мегамізки» України та Європи. Приходь, отримуй знання, йди втілюй!

Було б круто мати студентам-психологам свій гурток, де можна обговорити теми, що хвилюють, та порадитись зі спеціалістом? А у нас такий уже є! Крім нього діє Центр соціально-психологічної підтримки студентів. Він організовує різні заходи, участь у яких автоматично дає досвід та змогу побачити роботу професіоналів у дії.

Практику студенти проходять у медичних закладах Миколаєва під керівництвом досвідчених чинних лікарів (але не так швидко, ковбою! Спочатку опануй теорію).

Ми підтримуємо зв’язки з рядом кафедр медичних університетів країни:

• Дніпропетровською медичною академією;
  • Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця;
  • Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького; Буковинським державним медичним університетом;
  • Харківським національним медичним університетом та багато інших.

Окрім того наш ректор відвідав Університет штату Іллінойс (University of Illinois at Chicago), аби перейняти досвід американських колег та підписав Меморандум про співпрацю.

А що далі?

Як бачиш, вибір професії чималий. Опанувавши «Медицину» можна здобути кваліфікацію лікаря-спеціаліста. Випускники-екологи працюють екологами, лаборантами або викладачами. Обравши «Фармацію», місцем роботи можуть стати аптеки, фармацевтичні фабрики, лабораторії. А психологи прокладають собі шлях до роботи у медичних закладах, системі освіти, сфері психологічного консультування.

Це звісно неповний перелік місць роботи та посад, тому приєднуйся і  дізнавайся детальніше про Медичний інститут ЧНУ імені Петра Могили за посиланням.