Абітурієнту про Медичний інститут ЧНУ імені Петра Могили


А як щодо медичного інституту? Медик, еколог або психолог – обирати тобі, а розповідати про ці професії нам. Тож поїхали!

Ставши студентом-медиком або психологом, ти зможеш принести користь людям довкола тебе, а обравши екологію – поринеш у всі тонкощі допомоги навколишньому середовищу (неодмінно важлива і як ніколи необхідна зараз справа).

 

Пам’ятай про поєднання обраної спеціальності з іншими напрямами. Наприклад,  психолог має не лише йти стопами Фрейдового психоаналізу, а й може стати чудовим маркетологом. Твоїм покликанням можуть стати дослідження або просвітницька (майже блогерська) діяльність – розповідати іншим про важливість збереження екології або про правильне лікування.

Що цікавого?

Студента медичного інституту складно уявити без двох речей: білого халата та приладів. Екологи забезпечені своїми «знаряддями», а медики – своїми. Окрім іншого останні мають анатомічний стіл, який неабияк допомагає у світі вивчення медичної науки.

 

Новісіньке обладнання було придбано і для нещодавно створеної Студентської клініки, яка розташована на території університету (це окремий корпус!). У ній практикують чинні лікарі, з якими пліч-о-пліч доведеться зустрітись студентам під час навчання. Чи не саме час для вступу?

 

Університет = розвиток, а тому ми проводимо різні медичні конференції, на яких діляться своїми дослідженнями «мегамізки» України та Європи. Приходь, отримуй знання, йди втілюй!

Було б круто мати студентам-психологам свій гурток, де можна обговорити теми, що хвилюють, та порадитись зі спеціалістом? А у нас такий уже є! Крім нього діє Центр соціально-психологічної підтримки студентів. Він організовує різні заходи, участь у яких автоматично дає досвід та змогу побачити роботу професіоналів у дії.

 

Практику студенти проходять у медичних закладах Миколаєва під керівництвом досвідчених чинних лікарів (але не так швидко, ковбою! Спочатку опануй теорію).

Ми підтримуємо зв’язки з рядом кафедр медичних університетів країни:

  • Дніпропетровською медичною академією;
  • Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця;
  • Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького; Буковинським державним медичним університетом;
  • Харківським національним медичним університетом та багато інших.

Окрім того наш ректор відвідав Університет штату Іллінойс (University of Illinois at Chicago), аби перейняти досвід американських колег та підписав Меморандум про співпрацю.

 

А що далі?

Як бачиш, вибір професії чималий. Опанувавши «Медицину» можна здобути кваліфікацію лікаря-спеціаліста. Випускники-екологи працюють екологами, лаборантами або викладачами. Обравши «Фармацію», місцем роботи можуть стати аптеки, фармацевтичні фабрики, лабораторії. А психологи прокладають собі шлях до роботи у медичних закладах, системі освіти, сфері психологічного консультування.

 

Це звісно неповний перелік місць роботи та посад, тому приєднуйся і  дізнавайся детальніше про Медичний інститут ЧНУ імені Петра Могили за посиланням.

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …