Абітурієнту про Факультет економічних наук ЧНУ імені Петра Могили


Ви знаєте, як заробити на астероїдах або з яких причин різниться рейтинг найбагатших і найщасливіших націй? Наші студенти ФЕН-у знають, оскільки тільки нестандартні питання розглядаються на щорічних Економічних турнірах та форумах! Складно уявити, який прибуток та з чого його можуть вирахувати ці студенти. До чисел має бути особливий підхід, вони мають прийняти тебе – це магія ФЕН-у поза Гоґвортсом, їй навчають лише у стінах Могилянки! Тут багато математики, але ж ти не з лякливих, вірно?

 

Студенти-економісти вивчають англійську мову поглиблено, а також обирають другу іноземну мову на свій смак: німецька, французька, іспанська, польська, болгарська, китайська, корейська. Не лише аудиторним навчанням визначається вивчення іноземної мови. Як щодо профільного короткострокового сертифікованого стажування англійською мовою у закордонних ЗВО? Всі ці заклади чекають на новенького студента-економіста:

– Міжнародний університет Шіллер (м.Хайдельберг, Німеччина);

– Університет св.Марка і Джона (м.Плімут, Велика Британія);

– Карлов університет (м.Прага, Чехія);

– Віденський економічний університет (м.Відень, Австрія);

– Міжнародна академія ім.М.Булдянського (Братислава, Словаччина);

– Міжнародний університет Річмонд (м.Лондон, Велика Британія);

– Академія туризму Анталії (м.Анталія, Туреччина).

Для навчання протягом цілого семестру пропонують:

– Університет Саарланда (м. Саарбрюккен, Німеччина);

– Поморська Академія (м.Слупськ, Польща);

– Університеті Ка`Фоскарі (м.Венеція, Італія);

– Університет Кадіс (м. Кадіс, Іспанія);

– Університет Норд (м. Буде, Норвегія).

 

Факультет економічних наук постійно розширює міжнародні зв’язки, аби студенти могли брати участь у програмах подвійного диплома з університетами Польщі, програмах бізнес-практики в університетах Норвегії, чотиримісячного стажування у молодіжних літніх таборах США за програмою Camp America, міжнародні програми Fulbright, Erasmus+, DAAD надають фінансову підтримку для навчання, стажування або ж проведення освітніх і дослідницьких проєктів у різних країнах світу.

 

Засвоювати знання та навички можливо за допомогою Економічного клубу, Економічних наукових студій, Школи молодого науковця, а також у студентських конференціях «Ольвійський форум» і «Могилянські читання», в інтелектуальних диспутах Економічного Турніру, конкурсах проєктів, стартапів і бізнес-планів, воркшопах і майстер-класах із запрошеними спікерами. Є де розгорнутися, правда?

 

Практику студенти проходить у провідних фінансових установах і підприємствах, серед яких ПАТ КБ «ПриватБанк», ПАТ «Південний», ПАТ «ОТП банк»,  ПАТ «Укрсиббанк», АТ «Ощадбанк», ТОВ СП «Нібулон», ТОВ «Ерідан-комерц», МСП «Ніка-Тера», ТОВ «БРІОЛАЙТ-УКРАЇНА», ТОВ «Чиста вода», ПП «Ділова спілка», СК «Провідна», СК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», податкові та фінансові органи, управління Держгеокадастру та НДПІ Землеустрою. Представники цих установ також приходять на зустрічі із студентами до університету та діляться своїм досвідом, реаліями роботи в своїй сфері.

 

Долучайся до сім’ї економістів ЧНУ імені Петра Могили! Деталі дізнавайся на сторінці університету.