1 вересня: кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили провела онлайнову зустріч зі студентами спеціальності

1 вересня 2022 року з нагоди початку нового навчального року кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили провела онлайнову зустріч зі студентами спеціальності, до проведення якої долучились всі викладачі кафедри та студенти з різних куточків України та світу.

Із вітальними словами до студентів звернулися: кандидатка педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри Оксана Кузнецова, кандидати педагогічних наук, доценти Світлана Сургова, Руслан Чубук, Олена Файчук та кандидатка історичних наук, доцентка Наталя Малиновська.

Під час зустрічі очільниця кафедри наголосила на актуальності підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери в сучасних умовах, які пліч-о-пліч з військовими боронять нашу країну. Зокрема здійснюють організацію волонтерської діяльності з допомоги ЗСУ, працюють у військових частинах, допомагають внутрішньо переміщенням особам та біженцям, проводять консультації тощо.

Упродовж заходу всі охочі студенти поставили свої запитання викладачам, які стосувалися здебільшого освітнього процесу в умовах воєнного стану, організації дистанційного навчання, написання кваліфікаційних роботі та проходження практик.

Викладачі запевнили студентів, що кафедра й надалі продовжуватиме освітніх процес, результативно вирішуватиме всі поточні питання, зокрема числі й проблемні. Ми абсолютно підтримуємо слова Президента України, що навчання триває, а знання про Україну не переривається. Саме це дає нам впевненість в нашій перемозі!

Нагадуємо, що про особливості магістерської програми можна ознайомитися за посиланням.

Додатково можна переглянути презентацію з дня відкритих дверей спеціальності «Соціальна робота».

Якщо необхідна консультація, то звертайтеся за номером + 38 096 90 15 531 (Viber) або заповніть електронну форму.