Структура ЧНУ - ЧНУ iм. Петра Могили

Структура ЧНУ


На сьогоднішній день Чорноморським національним університетом імені Петра Могили створено всі умови для розвитку молодих фахівців нової генерації.

Матеріальна база університету включає 10 корпусів, об’єднаних в єдиний комплекс – кампус, студентське містечко. Створені всі умови для комфортного навчання студентів, адже все в нашому університеті робиться для вас, для вашої користі і зручності.
В університеті працює бібліотека з фондом 110,000 тис. примірників,в тому числі –15 мовами світу. До складу бібліотеки входить абонемент і 2 читальні зали із загальною кількістю 300 місць.

Функціонують Інформаційно-комп’ютерний центр і 14 комп’ютерних класів. Зараз  в університеті нараховується 500 сучасних комп’ютерів. Всі вони об’єднані в локальну мережу. Функціонує також бездротова комп’ютерна мережа Wi-Fi, в якій на даний момент зареєстровано більше 600 ноутбуків, КПК та інших бездротових пристроїв співробітників і студентів університету. У локальній мережі зареєстровано більше 5 тис. користувачів. Кожен співробітник, студент, слухач підготовчого відділення чи факультету ДВО має вільний доступ до комп’ютерів і безкоштовний доступ до всесвітньої мережі Інтернет. Для забезпечення потреб студентів функціонують два пункти друку і копіювання, оснащені копіювальними апаратами, комп’ютерами, принтерами та сканерами, в тому числі є широкоформатний кольоровий принтер для друку плакатів великого розміру.

На базі університету відкрито Центр інноваційних технологій в рамках реалізації Програми розвитку ООН проекту «Інноваційний трамплін: запрошення до співпраці».
У наукових лабораторіях студенти на практиці можуть ознайомитися з отриманими теоретичними знаннями.

Медичний центр. Сподіваємося, за час проведення навчання вам він не знадобиться. Але у випадку необхідності студенти завжди можуть отримати висококваліфіковану допомогу. Хоча є й інші важливі деталі, про які вам будуть нагадувати час від часу і якими не слід нехтувати (щеплення, проходження флюорограми). Розташування медичного пункту – на першому поверсі першого навчального корпусу.

До послуг студентів 3 сучасних спортивних зали, 2 тренажерних зали і яхта, на якій студенти регулярно вирушають в екологічні експедиції.
Якщо ви зголодніли, то до ваших послуг студентські їдальня і кафе, де ви можете смачно поїсти, зустрітися на перерві зі своїми друзями і дізнатися новини.

Для студентів з інших міст та малозабезпечених студентів в університеті функціонують 3 студентських гуртожитки. Умови розміщення та надання гуртожитку ви можете дізнатися у Студентській колегії університету.

У видавництві видаються наукові праці наших вчених і не тільки.
Якщо ви, наприклад, пишете вірші і хочете видати власну книг, наш університет допоможе вам у цьому.

Для небайдужих до образотворчого мистецтва функціонує Галерея мистецтв, де виставляють свої роботи найкращі художники, і роботу якої відзначають на найвищому рівні. Міжнародні делегації, які відвідують нашу Галерею високо оцінили її художній рівень

На базі ЧНУ діє відділ міжнародних зв’язків та центр міжнародного співробітництва.

Аспірантура за 12 спеціальностями буде рада прийняти охочих студентів, які готові присвятити своє життя науці. Також, в університеті діє п’ять спеціалізованих вчених ради, на яких проводяться захисти за 9 науковими спеціальностями.

У ЧНУ існує Студентське наукове товариство, яке видає науковий збірник “Студентські наукові студії”. Поглибити свою професійну підготовку студенти можуть в Американському, Економічному, Німецькому та інших клубах. Щорічно відбуваються англомовна і австрійська літні школи. Діють Центр англомовної гуманітарної інформації, створений спільно з Корпусом Миру США в Україні, Центр франкофонії, який заснований спільно з Французьким культурним центром. Працює студентський театр «Грааль», який щорічно бере участь у Міжнародних фестивалях франкомовних театрів, активно працює культурно-мистецький центр студентів, студентський український театр. Студенти мають можливість проявити свій талант до журналістики в друкованому періодичному виданні ЧНУ – газеті «Вагант», беруть участь у створенні та проведенні телевізійної програми «Вагант –ТV». З 1998 року щорічно відбувається фестиваль мистецтв «Зірки Причорномор’я». У 1999 році студентами ЧНУ створено обласний клуб інтелектуальних ігор. З того часу в Миколаєві регулярно проводиться чемпіонат з “Що? Де? Коли?” і чемпіонат з «Брейн –рингу» серед студентських та шкільних команд.

У ЧНУ працює 15 спортивних секцій, в тому числі з волейболу, баскетболу, легкої атлетики, аеробіки, східних єдиноборств, підводного плавання, вітрильного спорту та інші. На власному науково-дослідному судні «Ольвія» студенти регулярно відбувають в екологічні експедиції.

Щорічно студенти ЧНУ успішно проходять стажування у Верховній Раді України і Парламенті Канади. У листопаді 2002 року за результатами конкурсу «Join Multimedia 2002», проведеного фірмою Сіменс в Мюнхені, команда тоді ще Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили була визнана кращою в Європі та посіла перше місце в номінації «Long Run (16-24)». 17 вересня 2003 року в Мюнхені відбулася церемонія нагородження 18 команд-переможців європейського конкурсу «Join Multimedia 2003». На ній були присутні Штефен Райхе (Steffen Reiche), міністр з питань освіти, молоді та спорту Бранденбурга, і доктор Клаус Вайріх (Claus Weyrich), член правління Siemens АG.
Університет співпрацює з такими зарубіжними навчальними закладами, як Університет Квінс (Канада), Університет Ганновера (Німеччина), Гетеборзький університет (Швеція), Техаський А & М університет (США), Університет Ржешева (Польща), Харбинський інженерний університет (КНР), Педагогічний університет Республіки Сальвадор (Сан-Сальвадор, Республіка Сальвадор) та інші.

СТРУКТУРА УНІВЕРСИТЕТУ

Керівництво

Ректор
Перший проректор
Проректор з наукової роботи
Проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку
Проректор з адміністративно-господарської роботи

Інститути та факультети

Інститут державного управління
Кафедра публічного управління та адміністрування
Кафедра менеджменту та адміністрування

Інститут філології
Кафедра теорії та практики перекладу з німецької мови
Кафедра української філології, теорії та історії літератури
Кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови
Кафедра романо-германської філології
Кафедра англійської філології
Кафедра англійської мови
Кафедра журналістики
Бюро Гете інституту
Французький центр

Медичний інститут
Кафедра екології та природокористування
Кафедра медичної біології, анатомії людини, гістології, цитології та ембріології
Кафедра фізичної та медичної реабілітації

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти
Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню
Курси професійної перепідготовки, соціальної адаптації для військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їх сімей
Кафедра якості, стандартизації і техногенно-екологічної безпеки
Центр підготовки до складання іспитів Cambridge

Факультет економічних наук
Кафедра фінансів і кредиту
Кафедра обліку та аудиту
Кафедра економіки підприємства
Кафедра економічної теорії та міжнародної економіки
Кафедра управління земельними ресурсами
Кафедра професійного англомовного навчання

Факультет комп’ютерних наук
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
Кафедра інтелектуальних інформаційних систем
Кафедра інженерії програмного забезпечення
Кафедра прикладної та вищої математики
Кафедра комп’ютерної інженерії
Лабораторія комп’ютерної графіки
Кабінет дипломного проектування
Лабораторія мікропроцесорної техніки і систем
Лабораторія інформаційних систем і баз даних
Лабораторія Globalogic

Факультет політичних наук
Кафедра політичних наук
Кафедра історії
Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики

Факультет соціології
Кафедра соціології
Кафедра соціальної роботи, управління та педагогіки
Кафедра психології
Кафедра філософії

Факультет фізичного виховання та спорту
Кафедра веслування
Кафедра спортивних дисциплін
Кафедра олімпійського та професійного спорту
Кафедра єдиноборств і силових видів спорту

Юридичний факультет
Кафедра конституційного та адміністративного права і процесу
Кафедра цивільного та кримінального права і процесу
Кафедра історії та теорії держави і права

Відділи та служби ЧНУ

Бібліотека
Бухгалтерія та планово-фінансовий відділ
Відділ аспірантури
Відділ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту
Відділ кадрів
Відділ міжнародних зв’язків
Вчена рада
Галерея мистецтв
Гуртожитки
Експлуатаційно-технічний відділ
Інформаційно-комп‘ютерний центр
Канцелярія
Медіацентр
Медпункт
Навчально-методичний відділ
Науково-дослідна частина
Підготовче відділення
Приймальна комісія
Профспілковий комітет
Редакційно-видавничий відділ

Події та оголошення


березня
28
Чемпіонат по міні-футболу в ЧНУ!

У ЧНУ імені Петра Могили проходить весняний чемпіонат по міні-футболу, організований кафедрою спортивних дисциплін факультету фізичного виховання та спорту. Наразі, завершуються матчі в підгрупах. Попереду очікуються півфінал та фінал змагань, які буду проходити на Центральному міському стадіоні 28 березня з …

березня
28
Business opportunities

Фінал ділової гри  «Business opportunities» відбудеться за участю команд факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, які презентуватимуть свої  розроблені проекти. Захід відбудеться  в приміщенні читальної зали ЧНУ імені Петра Могили (вул. Акима, 2, головний корпус) о 10:00-14:00