Експлуатаційно-технічний відділ


За адміністративно-господарську роботу (АГР) в університеті відповідає проректор з АГР. До адміністративно-господарської частини належать експлуатаційно-технічний відділ, відділ капітального ремонту та будівництва, інженерно-технічний персонал, коменданти, прибиральниці та двірники, підрозділ сторожів, харчовий комплекс. На сьогодні разом у цій частині працюють понад 150 осіб.

Справжній успіх, популярність та попит кожного престижного ВНЗ залежить від багатьох факторів: це історично-досвідчене минуле, професорсько-викладацький потенціал та розвинена матеріально-технічна база. Життєдіяльність університету була б неможливою без людей, завдяки яким розбудовується та удосконалюється заклад, перетворюючись на сучасний, престижний центр освіти та науки.

Велика заслуга в цьому належить експлуатаційно-технічному відділу. Його працівники виконують надзвичайно велику і важливу роботу, оскільки саме через цей підрозділ здійснюються усі закупівлі матеріалів, оснащення, капітальні та поточні ремонти. Робота видавничого відділу, пунктів друку, комп’ютерних класів, їдальні залежить від того, що постачається до університету. Експлуатаційно-технічний відділ – це рушійна та динамічна сила університету, гаслом в його роботі є економічність, якість та ефективність, адже заощадженні кошти йдуть на постійне удосконалення університету.

Досліджуючи історію розвитку університету, видно масштаби виконаної роботи експлуатаційно-технічним відділом – від одного занедбаного корпусу до цілого містечка європейського рівня, що поєднує в собі 10 сучасно обладнаних корпусів зі світлими та зручними аудиторіями, дві великі бібліотеки, два спортивні зали, багато лабораторій та три гуртожитка для студентів та викладачів.

У ЧНУ імені Петра Могили відкриваються нові спеціальності, з’являються нові кафедри, які необхідно належно облаштовувати. У цьому допомагають працівники даного підрозділу. Все – від канцелярських матеріалів до високотехнологічного лабораторного та навчального обладнання – придбано завдяки роботі експлуатаційно-технічного відділу. Необхідно зауважити, що до виконання цих завдань працівники відносяться з великою відповідальністю. Адже для того, щоб здійснити закупівлю, необхідно провести маркетингове дослідження, оформити тендер, визначити найкращу пропозицію, що задовольняє відповідність ціна-якість, виконати все це оперативно та згідно з чинним законодавством. Велике навантаження в роботі експлуатаційно-технічного відділу припадає на літо. Коли майже всі співробітники йдуть у відпустки, а студенти на канікули, відділ працює особливо напружено. Лише за два місяці, а це зовсім малий проміжок часу, необхідно зробити надзвичайно багато – ремонт корпусів, приміщень, закупити матеріали та обладнання на новий навчальний рік.

У відділі працюють фахівці, що дійсно не байдужі університету. Начальник експлуатаційно-технічного відділу – Клименко Людмила Петрівна – почала працювати із самого початку заснування ВНЗ. Вона пам’ятає час, коли існував лише один корпус, не було ні їдальні, ні комп’ютерних класів та лабораторій, але було велике бажання та наснага створити заклад європейського рівня, яким він є сьогодні. Плідно й якісно працюють провідні фахівці, які:

  • визначають терміни та порядок проведення закупівель;
  • постійно відслідковують зміни в чинному законодавстві;
  • займаються закупівлями матеріалів та обладнання для потреб університету;
  • проводять велику пошукову роботу з визначення найдешевшої та найякіснішої продукції;
  • відповідають за зберігання товарів;
  • відслідковують рух та динаміку використання матеріалів;
  • ведуть бухгалтерський облік матеріалів.

До експлуатаційно-технічного відділу відноситься також водій-механік Гагін Руслан Михайлович. Усі доставки та відрядження здійснюються завдяки йому. Щодня він здійснює багато перевезень, часто доводиться їздити за межі області. Він самостійно обслуговує та ремонтує транспортні засоби, що належать ЧНУ імені Петра Могили.

У цілому колектив експлуатаційно-технічного відділу – висококваліфіковані фахівці, що з максимальною відповідальністю відносяться до виконання своїх обов’язків, і є справжньою надійною опорою і запорукою нових університетських звершень.

Оскільки університет динамічно розвивається, вводяться в експлуатацію нові корпуси, діючі приміщення потребують своєчасного ремонту. Важливою є робота відділу капітального ремонту та будівництва. Виразно відрізняються своєю працелюбністю й працівники господарської частини. Серед них багато ветеранів праці, але є й молодь. Усі вони намагаються сумлінно і відповідально працювати на своїх робочих ділянках, бо робота в університеті стала справою життя, роботою для душі, яку неодмінно хочеться виконати якомога краще.

Високу сумлінність і гідну порядність та кваліфікованість виявляють вахтери та коменданти адміністративного корпусу, навчальних корпусів та гуртожитків. Слідкувати за порядком в стінах вузу їм допомагає великий штат прибиральниць. Про охайність подвір’я університету, квітники та газони піклуються садівники та двірники.

За експлуатацію та своєчасний ремонт енергетичних систем і устаткування відповідають головний енергетик, електрики, начальник котельні, слюсарі-сантехніки, столяри й багато інших співробітників.

Контакти

Експлуатаційно-технічний відділ:
Начальник: Клименко Людмила Петрівна
Кабінет: 1-103
Телефон: (0512) 76-55-76

Комора:
Завідувач: Чимбір Юлія Дмитрівна
Кабінет: 1-103
Телефон: (0512) 76-55-76

Відділ капітального ремонту та будівництва:
Начальник: Млєко Віктор Борисович
Кабінет: 1-104
Телефон: (0512) 76-55-75

Електрики:
Кабінет: 1-009
Телефон: (0512) 46-40-84

Котельня:
Телефон: (0512) 46-41-46

Водна станція:
Телефон: (0512) 76-50-78

Події та оголошення


квітня
20
У Могилянці пройде семінар «Правовий захист від дискримінації»

20 квітня 2019 року в рамках реалізації проекту з протидії дискримінації «Миколаїв –місто рівності» відбудеться семінар «Правовий захист від дискримінації» для осіб, які зіткнулися з дискримінацією за деякою ознакою та порушенням прав людини. Протягом семінару Ви дізнаєтеся про гарантовані Конституцією …

квітня
17
У Могилянці відбудеться показ франкомовного кіно

17 квітня о 12:30 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться показ франкомовного кіно для студентів навчальних закладів в рамках відзначення Року французької мови в Україні. Захід реалізується за підтримки управління молодіжної політики спільно з Alliance Française Odessa / Альянс …

квітня
17
Засідання Економічного клубу

Студенти І-ІІ курсів продовжують досліджувати економіку крізь призму актуальних питань сучасності. Саме тому 17 квітня о 15:30 в ауд.10-306 пройде чергове дискусійне засідання Економічного Клубу! Будуть розглянуті такі теми: Дилема моделей поведінки раціонального споживача в супермаркеті та інтернет-магазині. Рівновага інформації …