Реєстрація на ЄВI


Реєстрація на додаткову сесію ЄВІ (ЗНО для магістрів з іноземної мови)

з 27.07 – 05.08.2021 року

Детальніше тут

Інструкція для реєстрації на додаткову сесію ЄВІ

у ЧНУ імені Петра Могили

Для успішної реєстрації з 27.07-05.08.2021 року потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії chdupruyom@gmail.com скановані копії або фотокопії:

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);
  • 2 фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • у разі потреби медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (для створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові та спеціальність вступу, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії.

Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Зауважимо: якщо вступник не має доступу до електронних ресурсів реєстрацію можна пройти у приймальній комісії  ЧНУ імені Петра Могили.

Довідка за телефонами: +380661655019, +380933522929

Заява-анкета

Події та оголошення


жовтня
1
Запрошуємо кураторів 1-го курсу на тренінг «Психологічні особливості адаптації студентів-першокурсників»

Запрошуємо кураторів 1 курсу на тренінг для кураторів-дорадників “Психологічні особливості адаптації студентів-першокурсників: проблемні питання та шляхи їхнього вирішення” у ЧНУ імені Петра Могили. Графік проведення: 01.10.2021 р. – 9:00-10:30; 08.10.2020 р. – 14:00–15:20; Місце проведення: аудиторія 4-107. Для участі у …