Шановні колеги – науковці!
Щорічно 10 листопада вся світова академічна спільнота відзначає Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку.
У 2001 році ЮНЕСКО заснував це світле та важливе свято, аби об’єднати людей навколо спільної мети – мирного та щасливого співіснування. Воно нагадує нам не лише про важливість науки як такої, а й про те, що її розвиток – це справа не якоїсь однієї держави, а глобальний рух людства до прогресу та процвітання. Саме завдяки науковим досягненням світ рухається вперед!
Сьогодні не можна не згадати вислів видатного державного діяча Великої Британії Вінстона Черчилля: «Тільки наука здатна розширювати кордони кожної держави, не звужуючи кордони сусідів, і збільшити добробут кожного народу, нічого не забираючи в інших».
Зараз наша країна переживає складні часи, але разом спільними зусиллями ми зможемо змінити ситуацію, побудувати нову інноваційну країну, у якій вільно зможе розвиватися кожен українець!
Щиро вітаємо із професійним святом! Висловлюємо глибоку повагу за нелегку працю. Бажаємо Вам, дорогі колеги і науково-творча молодь, міцного здоров’я, натхнення, вагомих наукових здобутків на благо українського народу. Не зупинятись на досягнутому, успіхів у всіх задумах і починаннях задля розвитку та процвітання науки!
Миру, злагоди і достатку вам, вашим рідним та близьким!
Ректорат, наукова частина, профспілка
Чорноморського національного університету імені Петра Могили
Так, з нагоди Всесвітнього дня науки за мир і розвиток Чорноморський національний університет імені Петра Могили розпочинає XXV Всеукраїнську щорічну науково-практичну конференцію «Могилянські читання – 2022: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти».
Наш університет щодня робить власний вагомий внесок у розвиток молодіжної та академічної науки. Наша плідна науково-освітня співпраця з академічною спільнотою України, науковими установами та фахівцями Національної академії наук України охоплює широкий спектр проведених досліджень, науково-популярних, просвітницьких та науково-освітніх заходів, практичних конференцій та обмін практичним досвідом. Досягнення науковців та представників студентських наукових шкіл університету презентуються на найвищому, національному та міжнародному рівнях.
Запрошуємо Вас взяти участь та долучитися до обговорення тематики.
Відкриття конференції відбудеться 10 листопада 2022 року, ауд.109-10.
Початок о 10:00.
Науково-дослідна частина ЧНУ імені Петра Могили
Ознайомитися з графіком засідань кожної секції можна тут.