ДИСЦИПЛІНИ ТА ЛЕКТОРИ. НАБІР 1 ВЕРЕСНЯ 2017 Р.

Навчальний план

5 Курс

Дисципліна

Лектор

1.
Педагогіка вищої школи

2.
Теорія та методи оптимізації

3.
Паралельне програмування

4.

5.
Алгоритми та методи обчислень

6.
Embedded Systems

7.
Технологія проектування комп’ютерних систем

8.
Комп. модел. паралельних та розподілених систем

9.
Цивільний захист та охорона праці в галузі

10.

20.
Підготовка магістерської роботи

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.