Зустріч студентів-журналістів зі слухачами Української академії лідерства


2 квітня до ЧНУ ім. Петра Могили завітали слухачі Української академії лідерства (УАЛ).

На заході були присутні могилянці – студенти спеціальності «Журналістика». Спочатку учасники УАЛ розповіли про організацію та її особливості, а також поділилися своїми враженнями від участі в ній.

Друга частина заходу була спрямована на обговорення міста Миколаєва з двох позицій. За позицію «зсередини» відповідали студенти ЧНУ ім. Петра Могили, які родом з Миколаєва або проживають в ньому під час навчання. Погляди на місто «ззовні»  висловлювали учасники УАЛ, які є представниками інших областей України.

 «Результатом цієї взаємодії має стати проект. Ми хочемо створити концепцію молодіжного ЗМІ, в якому можна було б висвітлювати та створювати позитивний імідж міста Миколаєва. Ця дискусія може стати початком втілення такої ідеї. Адже якщо УАЛ завітає до нас наступного разу, у нас уже буде певний план співпраці і з цього може вийти щось дійсно цікаве», –  зазначив директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, Олександр Пронкевич.

Загалом, Українська академія лідерства  це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років, яка допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

З питанням «Як і чому Ви потрапили в Українську академію лідерства?» ми звернулися до учасників заходу.

«Про академію дізналась у 2016 році. Навчалась у Львівському фізико-математичному ліцеї, але не хотіла продовжувати йти по науковій стежині, тому пішла в УАЛ. Розуміла, що це буде рік якісного розвитку, оскільки я в принципі займаюсь проектами і громадською діяльністю у свій вільний позаурочний час. Я подумала, що це буде корисно як і для загальних навичок, так і для професійних вмінь», – Ганна зі Львова (17 років).

«Дізнався ще з початку її існування, чотири роки тому. У квітні минулого року почав цікавитись академією, тому що було дуже багато друзів, які навчались у цій організації. Вони почали постити у себе на сторінці інформацію про свої проекти та поїздки і я зацікавився.

Буває в академії важко в емоційному, в навчальному плані: далеко від дому, ти їдеш на 10 місяців. Але я радий насправді, що я потрапив сюди. Зараз я навчаюсь не як мої однокласники в університеті, а пішов незвичайним шляхом», – Віталій зі Львова (18 років).