Запрошуємо взяти участь у міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки»: Польська культурна спадщина України


Уперше цього року в межах української частини міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» з 1 по 31 жовтня також триватиме спеціальна номінація, присвячена польській культурній спадщині.

За її результатами автор(к)и найкращих світлин пам’яток та відео отримають цінні призи та брендовані сувеніри.

Найактивніші учасники отримають брендовані сувеніри. Участь можуть узяти всі охочі.

Як подати свої фото?

  1. Перейти на сторінку спецномінації у Вікіпедії.
  2. Створити або увійти у свій акаунт у Вікіпедії (при реєстрації треба вказати дійсний e-mail).
  3. Знайти пам’ятку у конкурсних списках потрібної області. У кожної пам’ятки є власний ідентифікатор (ID).
  4. Якщо у Вас є інформація про об’єкт, відсутній у списках, надішліть інформацію на wlm@wikimedia.org.ua, вказавши назву населеного пункта, де розміщений об’єкт, інші дані (координати, посилання на публікації тощо).
  5. З 1 по 31 жовтня завантажити фото пам’ятки прямо з переліку: знайдіть у списках рядок із потрібним об’єктом, і в останній колонці натисніть на посилання «[Завантажити фото]» або «Завантажити ще фото».

Усі фото, які зображують об’єкти із конкурсних списків спецномінації, автоматично братимуть участь у ній, відповідно немає потреби це додатково позначати при поданні світлини на конкурс.

Зверніть увагу: у звʼязку з воєнним станом в Україні, участь у конкурсі можуть брати лише фотографії, що були зняті до 30 червня 2024 року (включно). Єдиним винятком є інтер’єри пам’яток – їх можна подавати, навіть якщо вони зроблені і під час конкурсу у жовтні.

Для відео буде потрібна конвертація у формат webm. Відео можна подавати без фонової музики, якщо додаєте музику, переконайтеся, що вона – під вільною ліцензією.

Конкурс організовується командою волонтерів, і до неї можна долучитися! Потрібна допомога із пошуками інформації про польські пам’ятки в Україні, щоб розширювати списки. Також можна поширювати інформацію про конкурс. Також можна обробляти самі списки у Вікіпедії, ілюструвати, поліпшувати та створювати статті про ці пам’ятки у Вікіпедії тощо. Можлива організація тренінгу у Польщі (чи онлайн). Звертатися до організаційного комітету wlm@wikimedia.org.ua

Для контексту: