к.т.н., старший викладач кафедри АКІТ
В 2012 р. закінчив Національний університет кораблебудування (НУК) імені адмірала Макарова за спеціальністю «Електричні системи та комплекси транспортних засобів» та здобув кваліфікацію спеціаліста з електромеханіки.
У період з 2011-2012 р. працював на посаді старшого лаборанта на кафедрі «Електрообладнання суден та інформаційної безпеки».
У період з 2012-2013 р. працював на посаді фахівця кафедри та приймав участь в розробці та експлуатації безекіпажних підводних апаратів.
У період з 2013-2016 р. навчався в аспірантурі НУК імені адмірала Макарова.
У період з 2014-2018 р. працював на посаді викладача кафедри «Електричної інженерії суднових та роботизованих комплексів» НУК імені адмірала Макарова.
У період з 2018-2021 р. працював на посаді викладача кафедри «Електричної інженерії суднових та роботизованих комплексів».
З вересня 2021 р. і по теперішній час працює на посаді доцента кафедри «Електричної інженерії суднових та роботизованих комплексів» НУК імені адмірала Макарова та старшого викладача за сумісництвом на кафедрі «Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій» Чорноморського національного університету (ЧНУ) імені Петра Могили.
Основний напрям наукової роботи Войтасика А. М. розробка та автоматизація засобів морської робототехніки. Регулярно приймає активну участь у проведенні наукових досліджень та експедиційних заходах на території України. Виконавець ряду науково-дослідних робіт, що виконуються за держбюджетними та міжнародними тематиками, у тому числі науково-дослідної роботи «Розробка, супровід виготовлення та випробування дослідного зразка вантажного саморухомого телекерованого підводного носія», шифр «ВСПН».
Досягнення Войтасика А. М. відзначені:
– почесною грамотою голови Миколаївської облдержадміністрації за значні досягнення в науковій сфері, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до обраної справи та з нагоди відзначення Дня науки науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів області (2016 р.);
– грамотою Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова за активну участь у створенні підводної робототехніки (2016 р.);
– дипломом переможця обласного конкурсу робіт молодих учених Миколаївської області у номінації «Технічні науки» Департаменту науки і освіти Миколаївської облдержадміністрації ради ректорів вищих навчальних закладів (2017 р.);
– сертифікатом фіналіста Всеукраїнського фестивалю інновацій Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2017 р.);
– грамотою НУК ім. адм. Макарова за активну участь у створенні підводної робототехніки (2018 р.);
– почесною грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку та виховання кваліфікованої молоді, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значні успіхи в організації та вдосконаленні науково-методичної роботи (2019 р.);
– почесною відзнакою «Адмірал Макаров» НУК ім. адм. Макарова за визначний особистий внесок у наукову і виробничу діяльність університету та в організації та проведенні морських досліджень (2020 р.);
– почесною грамотою Південного наукового центру НАН України і МОН України за багаторічну плідну працю та особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки, значні досягнення у професійній діяльності, підготовку висококваліфікованих кадрів та з нагоди відзначення 100-річчя від дня заснування НУК ім. адм. Макарова (2020 р.).
В 2020 р. проходив підвищення кваліфікації в Інституті імпульсних процесів і технологій НАН України, м. Миколаїв за напрямком «Вивчення методів моделювання та дослідження якості електроенергії при роботі електроімпульсних установок».
В 2021 р. здобув науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю «Системи та процеси керування» захистивши дисертаційне дослідження за темою «Інверсна система автоматичного керування самохідним прив’язним підводним апаратом транспортного типу з компенсацією параметричної невизначеності».