Відділ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

Штаб цивільного захисту як структурний підрозділ університету було створено в листопаді 2004 р. Начальником штабу було призначено О.П.Паламарчука. Відділ забезпечує своєчасне планування та організацію всебічної підготовки і контролю стану цивільного захисту навчального закладу.

Так, наприклад, за результатами підготовки цивільного захисту в закладах і установах Міністерства освіти і науки України у 2009 р. ЧНУ імені Петра Могили було визначено одним із найкращих університетів. Наказом від 31.12.2009 р. за № 1258 Міністра освіти і науки України була оголошена подяка ректору Леоніду Павловичу Клименку та помічнику ректора з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту Олександру Павловичу Паламарчуку.

Службу охорони праці навчального закладу було створено з моменту заснування університету. Службу очолює провідний інженер з охорони праці Авраменко Валерій Олександрович.

Основним завданням служби є:

• організація і проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів;
  • запобігання нещасним випадкам на виробництві учасників навчально-виховного процесу та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників, студентів навчального закладу.

Контактна інформація:

Телефон: (0512) 76-55-85

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).