Відділ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

Штаб цивільного захисту як структурний підрозділ університету було створено в листопаді 2004 р. Начальником штабу було призначено О.П.Паламарчука. Відділ забезпечує своєчасне планування та організацію всебічної підготовки і контролю стану цивільного захисту навчального закладу.

Так, наприклад, за результатами підготовки цивільного захисту в закладах і установах Міністерства освіти і науки України у 2009 р. ЧНУ імені Петра Могили було визначено одним із найкращих університетів. Наказом від 31.12.2009 р. за № 1258 Міністра освіти і науки України була оголошена подяка ректору Леоніду Павловичу Клименку та помічнику ректора з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту Олександру Павловичу Паламарчуку.

Службу охорони праці навчального закладу було створено з моменту заснування університету. Службу очолює провідний інженер з охорони праці Авраменко Валерій Олександрович.

Основним завданням служби є:

• організація і проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів;
  • запобігання нещасним випадкам на виробництві учасників навчально-виховного процесу та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників, студентів навчального закладу.

План-графік проведення перевірки з перевірки знань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях

План заходів із підготовки та проводження в ЧНУ імені Петра Могили Дня охорони праці в Україні під девізом “Передбачити, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЄМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР”

Контактна інформація:

(0512) 76-55-85

Інформування щодо COVID-19

НОВИНИ ВІДДІЛУ

Важлива інформація стосовно нещасних випадків серед підлітків на залізничних станціях

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили до Всесвітнього дня охорони праці підготувала виставку-презентацію

Проведено інформаційно-роз’яснювальну лекцію до Дня охорони праці

Заходи до Всесвітнього дня охорони праці

В Могилянці пройшла олімпіада до Всесвітнього дня охорони праці

У ЧНУ імені Петра Могили проходить перевірка знань керівників та співробітників з питань охорони праці