Відділ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

Штаб цивільного захисту як структурний підрозділ університету було створено в листопаді 2004 р. Начальником штабу було призначено О.П.Паламарчука. Відділ забезпечує своєчасне планування та організацію всебічної підготовки і контролю стану цивільного захисту навчального закладу.

Так, наприклад, за результатами підготовки цивільного захисту в закладах і установах Міністерства освіти і науки України у 2009 р. ЧНУ імені Петра Могили було визначено одним із найкращих університетів. Наказом від 31.12.2009 р. за № 1258 Міністра освіти і науки України була оголошена подяка ректору Леоніду Павловичу Клименку та помічнику ректора з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту Олександру Павловичу Паламарчуку.

Службу охорони праці навчального закладу було створено з моменту заснування університету. З березня 2015 р. службу очолює провідний інженер з охорони праці Андрій Петрович Сінковський.

Основним завданням служби є:

• організація і проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів;
  • запобігання нещасним випадкам на виробництві учасників навчально-виховного процесу та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників, студентів навчального закладу.

Контактна інформація:

Телефон: (0512) 76-55-85

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.