Відділ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

Штаб цивільного захисту як структурний підрозділ університету було створено в листопаді 2004 р. Начальником штабу було призначено О.П.Паламарчука. Відділ забезпечує своєчасне планування та організацію всебічної підготовки і контролю стану цивільного захисту навчального закладу.

Так, наприклад, за результатами підготовки цивільного захисту в закладах і установах Міністерства освіти і науки України у 2009 р. ЧНУ імені Петра Могили було визначено одним із найкращих університетів. Наказом від 31.12.2009 р. за № 1258 Міністра освіти і науки України була оголошена подяка ректору Леоніду Павловичу Клименку та помічнику ректора з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту Олександру Павловичу Паламарчуку.

Службу охорони праці навчального закладу було створено з моменту заснування університету. З березня 2015 р. службу очолює провідний інженер з охорони праці Андрій Петрович Сінковський.

Основним завданням служби є:

• організація і проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів;
  • запобігання нещасним випадкам на виробництві учасників навчально-виховного процесу та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників, студентів навчального закладу.

Контактна інформація:

Телефон: (0512) 76-55-85

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.