У ЧНУ імені Петра Могили проходить перевірка знань керівників та співробітників з питань охорони праці


У ЧНУ імені Петра Могили проходить перевірка знань керівників та співробітників з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.

Перевірка знань здійснюється відповідно до «Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України», затвердженого наказом Міністра освіти і науки України від 01.02.2019 р. №114.

Задля цього було утворено комісію у складі Голови комісії – першого проректора Іщенко Н. М. та членів комісії: провідного інженера з пожежної безпеки Паламарчука О. П., провідного інженера з охорони праці Авраменка В. О.; затверджено план-графік проведення перевірки знань та білети тестового контролю.

Працівники університету проходять перевірку знань у два етапи. На першому, який відбувся 22 листопада 2019 року, тестування проходили керівники структурних підрозділів (директори інститутів та їхні заступники, декани факультетів, начальники відділів, центрів, служб); на другому – працівники структурних підрозділів відповідно до плану-графіку. Так,  представники інститутів та факультетів проходили перевірку знань з 2 по 5 грудня 2019 р., а з 9 по 18 грудня тестовий контроль чекає на співробітників відділів та служб університету.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …