У ЧНУ імені Петра Могили був проведений ряд заходів спрямованих на посилення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки

У зв’язку з випадком виникнення пожежі 4 грудня 2019 року в будівлі ДВНЗ “Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу” в ЧНУ імені Петра Могили був проведений ряд заходів спрямованих на посилення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки в університетських приміщеннях та гуртожитках.

Головним енергетиком Алещенко П. В. сумісно зі службами цивільного захисту, пожежної безпеки та охорони праці, було складено графік перевірки електрогосподарства структурних підрозділів навчального закладу з негайним усуненням виявлених недоліків; перевірка наявності та справності первинних засобів пожежогасіння.

Окрім цього 13 грудня було проведено навчальну пожежну тривогу. Головною метою проведення навчального тренування стала перевірка готовності студентів, викладачів та персоналу структурних підрозділів ЧНУ імені Петра Могили до швидкої і безпечної евакуації.

Проведення навчальної пожежної тривоги показало, що студенти, викладачі та персонал структурних підрозділів ознайомлені з правилами пожежної безпеки та правилами поведінки під час пожежі.