У ЧНУ імені Петра Могили був проведений ряд заходів спрямованих на посилення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки


У зв’язку з випадком виникнення пожежі 4 грудня 2019 року в будівлі ДВНЗ “Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу” в ЧНУ імені Петра Могили був проведений ряд заходів спрямованих на посилення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки в університетських приміщеннях та гуртожитках.

Головним енергетиком Алещенко П. В. сумісно зі службами цивільного захисту, пожежної безпеки та охорони праці, було складено графік перевірки електрогосподарства структурних підрозділів навчального закладу з негайним усуненням виявлених недоліків; перевірка наявності та справності первинних засобів пожежогасіння.

Окрім цього 13 грудня було проведено навчальну пожежну тривогу. Головною метою проведення навчального тренування стала перевірка готовності студентів, викладачів та персоналу структурних підрозділів ЧНУ імені Петра Могили до швидкої і безпечної евакуації.

Проведення навчальної пожежної тривоги показало, що студенти, викладачі та персонал структурних підрозділів ознайомлені з правилами пожежної безпеки та правилами поведінки під час пожежі.

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …