Заходи до Всесвітнього дня охорони праці

З ініціативи Міжнародної організації праці кожного року 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими працівниками в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.

У цей день більш ніж у ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

В Україні цей День відзначається відповідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Охорона праці – це система правових, соціально-економічних, санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на збереження здоров’я та працездатності людини.  Конституція України гарантує всім працівникам право на безпечні умови праці. Створення таких умов і є завданням охорони праці.

ЧНУ ім. Петра Могили також долучається до святкування Дня охорони праці. Плануються такі заходи:

– проведення олімпіади серед студентів університету за темою «28 квітня – Всесвітній день охорони праці»;

– проведення Всеукраїнської Інтернет-конференції молодих учених, студентів, аспірантів «Управління радіаційною та екологічною безпекою середовища життєдіяльності людини»;

– проведення спортивних, присвячених до Дня охорони праці.

А також у науковій бібліотеці ЧНУ ім. Петра Могили до Дня охорони праці організовано книжкову виставку. Користувачам бібліотеки пропонується офіційна та нормативна-правова література, підручники з охорони праці, методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Основи охорони праці». А також охорона праці в галузі комп’ютинґу, освіти, в лікувально-профілактичних закладах та економіки праці і соціально-трудових відносин.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили