Заходи до Всесвітнього дня охорони праці


З ініціативи Міжнародної організації праці кожного року 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими працівниками в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.

У цей день більш ніж у ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

В Україні цей День відзначається відповідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

 Охорона праці – це система правових, соціально-економічних, санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на збереження здоров’я та працездатності людини.  Конституція України гарантує всім працівникам право на безпечні умови праці. Створення таких умов і є завданням охорони праці.

ЧНУ ім. Петра Могили також долучається до святкування Дня охорони праці. Плануються такі заходи:

– проведення олімпіади серед студентів університету за темою «28 квітня – Всесвітній день охорони праці»;

– проведення Всеукраїнської Інтернет-конференції молодих учених, студентів, аспірантів «Управління радіаційною та екологічною безпекою середовища життєдіяльності людини»;

– проведення спортивних, присвячених до Дня охорони праці.

А також у науковій бібліотеці ЧНУ ім. Петра Могили до Дня охорони праці організовано книжкову виставку. Користувачам бібліотеки пропонується офіційна та нормативна-правова література, підручники з охорони праці, методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Основи охорони праці». А також охорона праці в галузі комп’ютинґу, освіти, в лікувально-профілактичних закладах та економіки праці і соціально-трудових відносин.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
16
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!