В Могилянці пройшла олімпіада до Всесвітнього дня охорони праці

Відбулась олімпіада серед студентів ЧНУ ім. Петра Могили за темою «28 квітня – Всесвітній день охорони праці». Захід проведено 23 квітня з ініціативи кафедри Екології. Відповідальним виступив доцент кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Юрій Щербак. Участь в олімпіаді взяли студенти різних спеціальностей.

Олімпіада є одним із заходів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці, які проводять в ЧНУ ім. Петра Могили. Також планується проведення Всеукраїнської Інтернет-конференції молодих учених, студентів, аспірантів «Управління радіаційною та екологічною безпекою середовища життєдіяльності людини» та  проведення спортивних заходів. А в науковій бібліотеці Могилянки до Дня охорони праці організовано книжкову виставку. Користувачам бібліотеки пропонується офіційна та нормативна-правова література, підручники з охорони праці, методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Основи охорони праці». А також охорона праці в галузі комп’ютинґу, освіти, економіки праці та соціально-трудових відносин, в лікувально-профілактичних закладах.

Загалом, Всесвітній день охорони праці відзначають кожного року 28 квітня. У цей день більш ніж у ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. В Україні цей День відзначається відповідно до Указу Президента України, починаючи з 2006 року. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили