В Могилянці пройшла олімпіада до Всесвітнього дня охорони праці

Відбулась олімпіада серед студентів ЧНУ ім. Петра Могили за темою «28 квітня – Всесвітній день охорони праці». Захід проведено 23 квітня з ініціативи кафедри Екології. Відповідальним виступив доцент кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Юрій Щербак. Участь в олімпіаді взяли студенти різних спеціальностей.

Олімпіада є одним із заходів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці, які проводять в ЧНУ ім. Петра Могили. Також планується проведення Всеукраїнської Інтернет-конференції молодих учених, студентів, аспірантів «Управління радіаційною та екологічною безпекою середовища життєдіяльності людини» та  проведення спортивних заходів. А в науковій бібліотеці Могилянки до Дня охорони праці організовано книжкову виставку. Користувачам бібліотеки пропонується офіційна та нормативна-правова література, підручники з охорони праці, методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Основи охорони праці». А також охорона праці в галузі комп’ютинґу, освіти, економіки праці та соціально-трудових відносин, в лікувально-профілактичних закладах.

Загалом, Всесвітній день охорони праці відзначають кожного року 28 квітня. У цей день більш ніж у ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. В Україні цей День відзначається відповідно до Указу Президента України, починаючи з 2006 року. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».