Професорка кафедри екології Олена Мітрясова у складі делегації Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяла участь у Форумі якості освіти, що проходив 17–18 вересня 2025 року у місті Луцьк.
Український форум якості освіти (UQAF-2025) зібрав понад тисячу учасників, які спільно обговорили ключові завдання та перспективи розвитку вітчизняної вищої школи.
Форум, організований Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) спільно з Луцьким національним технічним університетом, став найбільшою платформою для комунікації в галузі освіти. Експерти, викладачі та представники влади обговорювали стратегії інтеграції української освіти до європейського простору та зміцнення її конкурентоспроможності.
Основними темами дискусій стали:
За підсумками Форуму, учасники дійшли висновку, що якість освіти залежить від спільної відповідальності всіх зацікавлених сторін – від держави до студентів. Визначено, що ключовими пріоритетами на найближче майбутнє є посилення міжнародної співпраці, впровадження інноваційних методик та зміцнення зв’язків між університетами та ринком праці.
Участь у таких подіях, як UQAF-2025, дозволяє ЧНУ імені Петра Могили не лише бути в курсі найактуальніших трендів, але й активно впливати на формування освітньої політики в країні, а також використовувати отриманий досвід для подальшого вдосконалення освітнього процесу в університеті.