2 квітня в ЧНУ ім. Петра Могили розпочалась Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення».
Курс розрахований на лікарів-терапевтів, лікарів загальної практики – сімейної медицини, кардіологів, педіатрів, неврологів, травматологів, гастроентерологів, ендокринологів, пульмонологів та лікарів інших напрямів.
Організатором проекту є Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, який виявив зацікавлення у співпраці із університетами південного регіону, Інститут післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили, а також ТОВ «Мистецтво лікування». Ініціатором проведення тренінгу в Могилянці став завідувач кафедри пропедевтичних та медико-профілактичних дисциплін Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили, доктор медичних наук, Максим Зак.
Нагадаємо, що аналогічний захід відбувся у травні минулого року в стінах Могилянки, а в Миколаєві проводилися вже тричі.
«У Миколаєві не було медичного інституту, тому наші прагнення створити медичну базу та еліту на Миколаївщині привернули увагу багатьох медичних інститутів України. Ми співпрацюємо з багатьма медичними університетами, які допомагають нам розвиватися. Сьогодні, окрім практикуючих лікарів Миколаївської, Херсонської та Одеської областей, у заході активну участь беруть наші студенти 3 курсу, які вже почали вивчати вузькі напрями медицини», – зазначив директор Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили, Геннадій Грищенко.
Крім того, на заході були представлені новинки фармацевтичної промисловості, а також учасники заходу мали можливість перевірити свій стан здоров’я: дізнатися про стан колінних суглобів на ультразвуковому апараті та виміряти рівень цукру в крові.
Головний організатор тренінг-програми, представник Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Ярослава Корост, зазначила, що сьогодні наукова програма представлена різноманітними доповідями для того, щоб охопити максимально всі можливі терапевтичні проблеми. Так, сьогодні розглядалися питання лікування кардіологічних, гастроентерологічних проблем, пульмонології, вірусних інфекційних захворювань та багато іншого.