15 листопада на базі ЧНУ імені Петра Могили відбулось засідання осінньої сесії ТВ МАН України відділень «Хімії і біології». Захід проходить на базі ЧНУ ім. Петра Могили за зверненням обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
Співорганізатором заходу виступив Центр соціально – психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили. Робота проходила у 4-ох секціях: «Біологія людини», «Медицина. Валеологія», «Загальна біологія» та «Психологія».
На початку заходу виступив директор медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Геннадій Грищенко. Він зазначив, що саме університет допоможе молодим науковцям проводити експерименти для досліджень, адже володіє достатньою базою для їх реалізації, а також має кваліфікованих фахівців, без допомоги яких зробити повноцінне наукове дослідження в умовах школи дуже складно.
«Наш університет є провідним в області, а викладацький та професорський склад є досить потужними. Ми склали план доробків, над якими працюють на наших кафедрах для того, щоб манівці змогли обрати для себе напрям наукової діяльності і надалі брали участь у кафедральних розробках на нашій матеріально-технічній базі: приладах, можливих експериментальних і лікувальних базах», – розповідає Геннадій Грищенко
Модераторкою заходу була викладачка, психолог-консультант Центру соціально – психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили, Людмила Опанасенко.
У головній читальній залі університету молоді науковці подивились презентацію кафедр, після чого відбулось ознайомлення з науково-практичною базою ЧНУ імені Петра Могили.
Засідання стало початковим етапом, на якому кожна кафедра розповіла про свої напрямки наукової роботи і запропонувала приєднатися до цих напрямків за умови, якщо вони зацікавили манівців. Молоді науковці могли висувати і свої ідеї для майбутніх досліджень. Викладачі стануть для школярів консультантами наукових розробок, будуть супроводжувати їх і допомагати розвивати їхні проєкти. Готові роботи манівці будуть захищати, а з ними вже брати участь у наступних конкурсах на рівні України.
Слід зазначити, що це не перша співпраця ЧНУ імені Петра Могили та МАН. Підтвердженням плідної співпраці стало вручення Геннадію Грищенку Диплому від Миколаївського територіального відділення МАН за підтримку, особистий внесок у розвиток та високі результати у роботі з обдарованою учнівською молоддю за підсумками II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018/2019 навчальному році.
Вітаємо Геннадія Васильовича та бажаємо нових успіхів та досягнень у співпраці з молодими науковцями!