30 вересня в Могилянці відбулась презентація методичного посібника, яка є завершальним заходом у рамках проєкту «Миколаїв – місто рівності».
На захід завітали головний спеціаліст відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини, державний службовець 6 рангу Олександр Синьов, регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області Світлана Одінцова з регіональним координатором Вадимом Жепала. А також інспектори національної поліції відділу зв’язку з громадськістю, які сприяли втіленню проєкту, представники громадських організацій, керівник ради національних товариств та усі зацікавлені.
Майже рік на базі ЧНУ ім. Петра Могили реалізовується проєкт «Миколаїв – місто рівності». Останнім етапом була презентація методичного посібника, де викладена основна концепція проєкту, його результати, його процес і прогрес.
Координатор проєкту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності» Тетяна Невойт розповідає:
«Ми отримали дуже гострий відгук серед аудиторії ЛГБТ, людей з психічними захворюваннями та людей з інвалідністю. У травні терапевтична робота з групою представників ЛГБТ-спільноти була припинена на деякий час, проте ми продовжили роботу у вересні і побачили результат: молодь починає соціалізуватися, брати участь в громадських заходах, включатись в соціальне життя, а не сидіти в ізоляції».
За рік було проведено чимало заходів направлених на протидію дискримінації в Миколаєві. Серед них: робота терапевтичних груп та груп підтримки, концерти, конкурси малюнків та інше. Методичний посібник проєкту «Миколаїв – місто рівності» містить усі напрацьовані матеріали. Команда, що відповідає за реалізацію проєкту, запевняє, що має в планах продовжити роботу у цьому напрямі.