У ЧНУ імені Петра Могили стартувала Міжнародна літня школа у рамках проєкту Еразмус+ Жана Моне – Модуль з безпеки водних ресурсів


На базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили 17 червня стартувала дводенна Міжнародна літня школа з безпеки водних ресурсів, присвячена 25-річчю університету. Школа має на меті обмін знаннями та набуття досвіду щодо кращих практик у галузі безпеки водних ресурсів.

Спікерами школи стали запрошені фахівців у галузі природоохоронної справи, гідроекології, моніторингу водних ресурсів, водопідготовки та менеджменту. Першим надали вітальне слово Дмитру Мацу – в.о. начальника управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації.

«Ми сподіваємося, що учасники літньої школи у своїх роботах знайдуть вирішення проблемних питань і спільними зусиллями ми дійдемо до успіху», – зазначив пан Дмитро.

Захід відбувається у змішаному форматі, тому відвідати його змогли також фахівці з Києва, Одеси та колеги з Великобританії: керівник команди Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлана Шитікова, голова Міжнародної організації з безпеки водних ресурсів, професор Університету Західної Англії та учасник проєкту WatSec – Чед Стеддон, та ін. Сама ж школа об’єднала представників понад 40 організацій з різних міст України та понад сто учасників.

Нагадаємо, що проєкт Програми Еразмус+ Жана Моне Модуль «Кращі європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку» реалізується за участі студентів спеціальності «Екологія», науковців, практиків, громадських діячів, і т.д. Його координатором є професор кафедри екології, доктор педагогічних наук Олена Мітрясова. Міжнародний проєкт стартував 1 вересня 2018 і триває впродовж трьох років, а завершальним заходом його реалізації стала саме сьогоднішня літня школа.


Альона Петрук