Танцювальний колектив «MogilyankaFamily» – майданчик для розвитку твого таланту


У ЧНУ імені Петра Могили студенти можуть розкрити не лише свій науковий потенціал та здобути необхідні для опановування бажаної професії знання. Університет надає майданчик для розвитку талантів  молоді.

Одним із таких є танцювальний колектив ЧНУ імені Петра Могили «МогилянкаFamily». Створила його активна молодь університету, серед якої були (і є) нинішні фахівці Культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили Анастасія Пільгуй та Дар’я Андрєєва. Вже кілька років колектив тішить глядачів своїми виступами на свята в актовому залі університету.

Дівчата мають різний стаж у танцях: Дар’я почала займатися з 8 років. Спочатку сучасними напрямами (Хіп-хоп, Vogue, Heels), а зараз знаходить себе у латинській культурі: сальса, бачата, реггетон. Анастасія зацікавилася танцями вже в університеті: пішла на зумбу разом з Дашою, а потім теж перейшла в реггетон.

На третьому курсі свого навчання у ЧНУ імені Петра Могили дівчата створили танцювальний колектив “MogilyankaFamily”.  До складу гурту входили люди, які загалом не танцювали, але мали бажання навчитися та активно проводити вільний час.

З чого все починалось

 Створення відбулося близько 4 років назад. На День студента гурт з активних студентів, яким хотілося робити щось цікаве в університеті, вирішили організувати захід. Тоді у команді було 4 хлопці, які виявили ініціативу поставити танцювальний номер, хоча самі ще не вміли танцювати. Номер створили, але не знали чи сподобається він публіці. Це був, за словами дівчат, «танцювальний прикол».

Номер поставили останнім у концертній програмі і глядачам він дуже сподобався (навіть попросили колектив вийти на біс). Тоді в “MogilyankaFamily” було п’ятеро людей. Одразу після виступу до команди підійшов дехто з глядачів і виявив бажання приєднатись до гурту. На наступний захід колектив виступав у складі 10-и людей, через ще один захід – 15, і з кожним разом людей ставало все більше і більше.

 Коли дівчата навчались на 5-му курсі команда на деякий час розпалась, адже більшість із учасників, з якими створювали цей колектив, закінчили навчання і у кожного були свої пріоритети та інтереси. За словами дівчат, це було дуже складно. Зі старого складу колективу, крім Анастасії та Дар’ї, сьогодні залишилось тільки дві людини.

Виникнення назви

 Коли колектив виступав у одному з клубів Миколаєва, перед самим виходом на сцену ведучий заходу запитав, як представити колектив. І дуже швидко спільними зусиллями команді спала на думку назва “MogilyankaFamily”, яка прижилася й існує до сьогодні. Деякий час, поки ще був старий склад команди, ця назва означала набагато більше, ніж танцювальний колектив. “MogilyankaFamily” називали активних талановитих студентів ЧНУ імені Петра Могили, у тому числі театралів, співаків, учасників КВК. Тобто це була назва для творчої спільноти університету.

Танцювальні номери та тімбілдінг

В основному, номери ставлять Даша і Настя. Але, зазначають, що завжди потрібна підтримка та погляд зі сторони. Самим учасникам може бути складно оцінити свій же виступ, оскільки за численними репетиціями вони можуть чогось не помітити. Хоча, якщо учасники гурту мають конструктивні пропозиції, тренерки охоче прислуховуються до їхніх порад.

Іноді у колективі проводять тімбілдинг – створення та підвищення ефективності роботи команди. Зазвичай він відбувається після репетицій. Учасники колективу збираються і просто спілкуються, висловлюють своє бачення, запитують думку один одного. Для “MogilyankaFamily” репетиції – це не просто виконання вправ або заучування рухів, це ще одна сім’я, над добробутом і стосунками в якій потрібно працювати. Людям в колективі потрібно розуміти і знати, що у них є підтримка і є можливість все обговорити.

Як потрапити у колектив?

 Поєднувати навчання і танці складно, адже у студентів багато пар і своє власне життя, але головне – бажання.  Кастинг, аби потрапити до танцювального колективу, проходити не потрібно.   Достатньо виконати один із цих пунктів:

  • звернутися до дівчат через сторінку Інстаграм @mogilyanka.family_official
  • прийти на репетицію (понеділок, середа, п’ятниця після четвертої пари)
  • прийти до кабінету 1-203.

Обіцяють навчити танцювати навіть тих, хто не вміє взагалі. Тренерки завжди раді бачити нових учасників у своїй команді.

9 липня 2020 р.
Джерело