З 14 по 17 вересня відбулась серія майстер-класів для великої інтернаціональної команди студентів та викладачів ЧНУ імені Петра Могили та Саарландського університету, у рамках проєкту Borderland Stories/Прикордонні історії.
Перед більш ніж сорока учасниками цих науково-культурологічних та мультимедійних студій виступили: досвідчений режисер та фільммейкер Ярослав Черепушко, співробітниця радіо «Свобода», керівник проєкту «Крим, реалії» Тетяна Коліснеченко, відомий кіномитець, автор численних документальних фільмів, Костянтин Іскра, режисер та викладач режисерських курсів Владислав Робський та доктор Ліза Джонсон.
Як зауважила координатор проєкту, професор Північно-Американської літератури та культурологічних досліджень Саарландського університету Астрід Фелнер, саме пані Джонсон, на останньому майстер-класі, узагальнила та вклала у прозору та зрозумілу систему всі ті знання, якими щедро ділились протягом тижня інші викладачі.
Наразі студенти ЧНУ імені Петра Могили та Саарландського університету визначаються з темами та формами своїх мультимедійних досліджень у рамках проєкту Borderland Stories/Прикордонні історії та формують інтернаціональні команди, бо вже з 27 вересня стартують польові роботи проєкту.
Нагадаємо, що у проєкті беруть участь: студенти третього курсу факультету філології ЧНУ ім. Петра Могили та студенти п’ятого курсу університету Саарланду. Керівниками та координаторами інтернаціонального проєкту виступають: декан факультету філології ЧНУ ім. Петра Могили, доктор філологічних наук, професор Олександр Пронкевич та професор Північно-Американської літератури та культурологічних досліджень Саарландського університету, Астрід Фелнер.