Шановні колеги!
Запрошуємо Вас на вересневу серію вебінарів від Clarivate
7 вересня 2021
Тема: Нові дані, метрики та інтерфейс у Journal Citation Reports
Тези: 30 червня 2021 оновився Journal Citation Reports: аналітичний інструмент на основі даних Web of Science Core Collection, в якому можна детально проаналізувати видання, для яких розраховується імпакт-фактор Journal Impact Factor (JIF). На повторі липневого вебінару розглянемо новий інтерфейс програми, основні показники, які можна визначити для видання, чому не розраховується імпакт-фактор для суто гуманітарних видань, що показує нова метрика Journal Citation Indicator (JCI), яку інформацію можемо отримати, як її зберегти. Як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів та для формування стратегії розвитку видання. І, звісно, про вартість публікації та де друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:
8 вересня 2021
Тема: Швидке і коректне оформлення публікації з EndNote
Тези: Структура статті. Формати пристатейної бібліографії. Зразки оформлення публікації. Можливості і функції референс-менеджера EndNote. Покрокова інструкція для початківців. Створення акаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн-бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну, бібліотеки, створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі та освітньому процесі. Оформлення та переоформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™. Корегування тексту, додавання/видалення посилань, версія рукопису для подання до видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:
9 вересня 2021
Тема: Нові та старі можливості Web of Science Core Collection
Тези: Часто у школі перший твір вересня був «Як я провів літо». За аналогією перший вебінар нового навчального року буде про класичні і нові, зокрема ті, що з’явилися літом, функції Web of Science Core Collection. Які можливості у цієї бази для науковця, викладача та адміністратора? Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за цим напрямом? Як з ними зв’язатися? Які теми виносити на семінарські заняття та колоквіуми? Які теми курсових можуть бути? З чого починати роботу над курсовими роботами? Які видання спеціалізуються на цій темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів? Чи варто боятися індексу Гірша, і про що говорить цитованість публікації. Окремо про нові функції, що з’явилися останнім часом. А також відповіді на питання з ваших реєстраційних анкет
Реєстрація:
Слухачі, які були присутні більше ніж 90% основного часу вебінарів 7-9 вересня, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на вебінари відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP.
29 вересня
11:00-13:00 запрошуємо долучитися до спільного з компанією Антиплагиат вебінаруКак перестать беспокоиться и начать публиковаться
російською мовою, оскільки до трансляції долучаються слухачі з 19 країн, сертифікат передбачено.
Тема 1: «Автор и «Антиплагиат»: от любви до ненависти…»
Лектор: Ольга Беленькая, руководитель учебно-методического центра компании Антиплагиат
Анонс: Сегодня большинство научных журналов практикуют проверку поступающих рукописей на заимствования. При этом многие редакторы предпочитают ориентироваться исключительно на формальный критерий – процент оригинальности текста. Как следствие, львиная доля отказов связана именно с недостаточной оригинальностью статьи, что не может не вызывать раздражение и даже гнев авторов. На вебинаре поговорим о формальном и неформальном подходе редакторов к проверкам на заимствования, вместе с вами разберемся, как работает система «Антиплагиат», как рассчитываются показатели «Цитирование» и «Самоцитирование», обнаруживаются ли переводные заимствования и парафраз, можно ли обмануть «Антиплагиат».
Тема 2: «Публикационная активность: быстрее, выше сильнее»
Лектор: Ирина Тихонкова, к.б.н., консультант по региональным решениям Clarivate
Анонс: Публикации позволяют ученому продемонстрировать свои достижения и получить оценку научным сообществом. На предварительных этапах оценки грантовой заявки организации, финансирующие науку, используют наукометрические показатели, основой которых являются статьи и цитирования. На вебинаре разберем абсолютные и нормализованные показатели: цитируемость, импакт фактор, Journal Citation Indicator (JCI), квартиль, индекс Хирша, beamplot от чего они зависят и где их посмотреть. Оценим деятельность ученого и организации. Определим причины успеха и неудач, продумаем публикационную стратегию. Обсудим статьи, их роль, форматы, когда и как начинать писать, как оформлять, как подбирать бесплатный журнал для публикации, рецензирование и за что отклоняют статьи. И, конечно, узнаем, как стать олимпийским чемпионом!
Регистрация открыта (натисніть слово Register і заповніть анкету).
Записи вебінарів українською на ютуб-каналі.
Сайт компанії: clarivate.com
Iнформація українською: clarivate.ua
Розклад вебінарів російською.
Розклад вебінарів мовами Євросоюзу.