Розбудова соціальної роботи у психологічному напряму: минув тренінг-семінар доктора психологічних наук Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка Юрія Швалба

Активна міждискурсивна співпраця завжди є запорукою професійного розвитку особистості та кращої підготовки майбутніх фахівців.

Протягом 3 – 5 червня 2024 року на базі навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили тривав тренінг-семінар «Моделі психосоціальної підтримки вразливих категорій» від доктора психологічних наук, професора кафедри соціальної роботи Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, завідувача лабораторії екологічної психології Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України Юрія Швалба.

Захід, організований колективом кабінету соціально-психологічної підтримки нашого університету, минув у межах співпраці з кафедрою соціальної роботи Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка.

Учасниками зустрічей стали психологи та співробітники кабінету соціально-психологічної підтримки, психологи-волонтери, викладачі та студенти кафедри терапевтичних дисциплін, кафедри психології, кафедри соціології та політології, а також кафедри соціальної роботи ЧНУ імені Петра Могили.

Зустрічі минули у форматі активної і жвавої дискусії.

Учасники ставили питання й отримували змістовні відповіді та поради від Юрія Михайловича: така дискусія сприяє підвищенню рівня формування необхідних фахових компетентностей щодо розуміння важливості професійної діяльності, практичної взаємодії, здатності критично опрацьовувати, аналізувати та узагальнювати психологічну інформацію з різних джерел для професійної діяльності.

Наприкінці тренінгу Юрій Михайлович подарував примірник своєї монографії «Психологічні механізми соціалізації особистості в онтогенезі» для використання у освітньому процесі.

Зустрічі були цікавими, емоційними, пізнавальними, корисними і мотивували учасників до подальшого саморозвитку та самовдосконалення.

Колектив ЧНУ імені Петра Могили вдячний запрошеному тренеру та сподівається на подальшу співпрацю!