Про чергову зустріч робочої групи ЧНУ імені Петра Могили в проєкті “PROMENT”: планування круглого столу та відкриття центру менторства та тьюторства


5 лютого 2024 року відбулася чергова зустріч робочої групи Чорноморського національного університету імені Петра Могили за проєктом «Сприяння професійному навчанню та залученості студентів через комплексну систему менторства і тьюторства у ЗВО» (Promoting professional education and students engagement through comprehensive mentoring and tutoring system at HEIs (PROMENT), що діє в межах програми ЕРАЗМУС+.

У ході зустрічі координатор проєкту Алла Коваль (проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва) розказала про стан підготовки до Круглого стола «Професійне становлення та освіта представників органів влади на місцях». Зокрема, було визначено, що Круглий стіл буде проведено 29 лютого 2024 р., о 10.00.  в ауд. 10-211; підготовано Гугл-форму для реєстрації учасників та попередню програму заходу, а також визначені тематичні напрямки дискусій.

На разі команда проєкту продовжує роботу над формуванням списку спікерів від представників Міської ради, ЦНАП м. Миколаєва, Управління юстиції тощо.

Також в ході зустрічі затвердили наступний склад модераторів по кожній панельній дискусії:

  • Олена Філімонова – модератор панельної дискусії;
  • Вікторія Андріяш – модератор першої панельної дискусії «Менторство програм публічного управління та адміністрування для підвищення якості кадрового забезпечення органів влади в умовах кризи та війни»;
  • Дмитро Січко – модератор другої панельної дискусії «Інтеграція практик наставництва в органах судової влади, правоохоронної діяльності та ЗВО юридичного профілю»;
  • Дмитро Щоголев – модератор третьої панельної дискусії «Професійне становлення молоді: нова генерація управлінців задля розвитку громад і територій».

Обговорювались питання щодо організації роботи Центру менторства та тьюторства ЧНУ імені Петра Могили. Важливо зауважити, що під час роботи Центру ТМ будуть впроваджені дві пілотні схеми «Local Government» та «Young Teacher Mentoring» . Координаторами схем є Вікторія Андріяш і Галина Косарєва відповідно. Також координаторкою проєкту Аллою Коваль було внесено пропозицію щодо призначення керівником Центру ТМ Дмитра Січка, а провідними фахівцями Елучку Казарян і Ганну Крашеніннікову.

Крім того обговорювалися питання щодо майбутнього візиту членів команди для участі в тренінгах, які будуть проводитися у ЗВО Грузії. В ході навчального візиту для делегацій з українських університетів будуть проведені тренінги для менторів, тьюторів та викладачів. Навчання буде проходити на основі розроблених в ході реалізації проєкту дванадцяти схем тьюторства та менторства. Делегати від ЧНУ імені П. Могили, які пройдуть навчання в Грузії, після повернення будуть передавати набуті знання всім іншим членами команди проєкту від нашого університету.

Нагадуємо, що проєкт реалізується разом із Національним університетом «Львівська політехніка». Бажаємо виконавцям проєкту та нашим партнерам натхнення та успіхів!