НАУКОВА ЛАБОРАТОРІЯ  КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ


Кафедра комп’ютерної інженерії співпрацює з ТОВ «ГЛОБАЛ ЛОДЖИК», яка здійснила донорську допомогу для Наукової лабораторії комп’ютерних систем та оснастила її сучасним обладнанням, необхідним для навчання та проведення наукових досліджень.

В лабораторії наявні відлагоджувальні модулі мікроконтролерів (STM32, ESP8266, Arduino), одноплатних комп’ютерів (Raspberry Pi, :Orange Pi, Nano Pi) та модулі реконфігурованих систем FPGA для роботи з різними апаратними платформами.

Плати STM32F4 Discovery (STM32F429) та STM32 L053R8 Nucleo Arduino Uno Orange PI PC Plus

Також лабораторія оснащена 10 ноутбуками та наборами у комплекті до них Global Logic Embedded Starter Kit, які отримані в рамках співробітництва з компанією GlobalLogic.

Набір Global Logic Embedded Starter Kit та робота з ним

Наявність одноплатних комп’ютерів та макетних плат дозволяють виконувати швидке прототипування макетів перед їх подальшим удосконаленням, а також проводити необхідні вимірювання.

Макетна плата

Процес прототипування

Для досліджень з архітектури комп’ютерів, цифрової логіки та обробки цифрових сигналів в лабораторії наявне вимірювальне обладнання.

Цифровий мультиметр Richmeters 4090B

Цифровий мультиметр
DT-832

Цифровий мультиметр Mastech MY65

Портативний осцилограф DSO FNIRSI PRO

Лабораторний блок живлення LIPS 2010

Генератор низьких частот ГЗ-106

Цифровий осцилограф Siglent SDS 1052DL+

В лабораторії можна сконструювати робота у реальній та віртуальній реальності. Для проєктів, що стосуються VR-розробок, студенти мають змогу використовувати VR-окуляри.

Конструктор LEGO Mindstorm

VR-окуляри GRXVR03W

Для виконання прототипування пристроїв та монтажно-паяльних робіт – студенти мають змогу застосовувати спеціалізоване обладнання, інструменти, захисні окуляри та засоби захисту лабораторних столів.

 

 

Килимок для різання А2 та Набір інструментів

Лещата стаціонарні

Окуляри захисні та
Поглинач диму AOYUE 486 Smoke Abserver