Студентів та науковців запрошують до команди експертів з антикризових рішень, аби створити та реалізацти план дій для зменшення наслідків пандемії для економіки та бізнесу. Про це, 24 березня, заявило МОН на своїй сторінці.
Команди дизайнерів, програмістів, студентів та науковців можуть запропонувати свої варіанти вирішення кризи, яка виникла у світі та, зокрема, в Україні внаслідок пандемії коронавірусної інфекції. Для цього в Україні працюватиме онлайн-платформа антикризових рішень AC LAB21. Вона має об’єднати винахідників, менторів, бізнес та управлінців.
Антикризова Lab21 – це платформа, що включає ефективні рішення, здатні подолати кризу у Східній Європі. Своєю метою вони зазначають бачення того, аби суспільство, бізнес, країни та міста не просто подолали кризу, а пришвидшили та зміцнилися до 2021 року.
Рішення, над якими працюватимуть учасники, мають допомогти бізнесу комфортно перейти в режим онлайн-роботи, а також зорієнтувати стартап-команди на нові запити економіки.
Найефективніші ідеї пройдуть інтенсивну онлайн-інкубацію на платформі, а їхні автори представлять свої проєкти перед експертною радою. До цієї ради, зокрема, увійшов в.о. Міністра освіти і науки Юрій Полюхович, який теж оцінюватиме заявки, зареєстровані на платформі.
Партнери платформи також зможуть надавати ресурси для запуску кращих антикризових рішень. Передбачається, що всі рішення будуть доступні не лише українській, а й світовій спільноті.
Проєкт організовують Мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP разом з Українським фондом стартапів за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Міністерства освіти і науки та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Технологічними партнерами проєкту є CISCO та Gravitec.net.
Звернутися з організаційними запитаннями та пропозиціями щодо партнерства можна на електронну пошту solve@aclab21.org
Детальна інформація за посиланням.