Презентація – це обличчя вашої роботи. Power Point звичайно назавжди, проте є інші сучасні та креативні онлайн-ресурси, які допоможуть створити неймовірну презентацію для вашого виступу чи роботи. Гортай нижче, аби дізнатися про круті та новітні програми.
Prezi
Цей сайт для створення презентацій чудово підійде тим, хто хоче швидкий та якісний результат. До того ж це один із найбільших конкурентів Power Point! І не дарма: ресурс має величну бібліотеку зображень, діаграм, графіків і макетів, які можна легко налаштувати. Це онлайн-сховище для інтерактивних презентацій, завдяки якому ти зможеш створювати й поширювати їх по всьому світу. Платформа є англомовною.
Користування: є спеціальний додаток на телефон чи комп’ютер. Потрібно оформити підписку. Базовий пакет безкоштовний, але досить обмежений у функціях. Платні пакети мають більші можливості та коштують 5, 15 і 59 доларів на місяць залежно від обраного.
Canva
На відміну від Prezi, цей сервіс доступний українською і російською мовами. Сервіс надає сотні безоплатних дизайнерських макетів і фігур. Якщо їх не вистачить, то можна пошукати в спеціальному каталозі та придбати за 1 долар будь-який потрібний елемент. Ця програма дає змогу змінювати фон, вставляти свої зображення і редагувати їх, або ж користуватися стоковими фотографіями. Вона також має понад сто шрифтів, які можна коригувати на власний розсуд.
Користування: має свій додаток як для IOS, так і для Android. Його можна завантажити безкоштовно прямо на сайті, або користуватися безкоштовними можливостями на сайті. Є платні послуги: фото, вектори, шаблони, шрифти.
Crello
Ця програма працює в режимі онлайн. Можна розробити анімацію і редагувати відео чи зображення. Проєкти можна створювати з нуля або ж за допомогою одного із шаблонів, яких на сайті декілька тисяч. Доступна велика бібліотека унікальних фотографій і безліч інструментів, об’єктів та кліпів, які допоможуть тобі відчути себе справжнім дизайнером. Якщо ж хочеш створити презентацію самостійно, то сервіс зібрав для тебе багато порад та ідей для натхнення в спеціальній рубриці.
Користування: має два пакети: безкоштовний та Pro, який коштує 8 доларів на місяць. Також можна завантажити програму на мобільний пристрій – iOS чи Android.
Keynote
Сервіс пропонує різні способи створення презентацій. Можеш обрати один із 30 дизайнів або розробити власний за допомогою різноманітних інструментів. Ця програма дає змогу також намалювати макет, фігури та інші потрібні елементи за допомогою Apple Pencil, якщо ти користуєшся iPad. Програма для створення презентацій забезпечує ефектну анімацію і дає змогу записувати аудіо прямо під час роботи над проєктом для того, щоб створити звуковий супровід.
Користування: безкоштовне програмне забезпечення для macOS. Сервіс підтримує і формат Power Point – це зручно, якщо твій колега чи одногрупник не має Keynote, але вам потрібно разом працювати над проєктом.
Piktochart
Аналог онлайн-конструктора Canva. Одна з особливостей сервісу – створення креативної інфографіки, яку можна вставити у свій проєкт. Piktochart містить велику галерею високоякісних зображень, анімованих іконок, безліч елементів і багато шаблонів, які розбиті на теми. Платформа є англомовною. Завантажувати готовий продукт можна у форматі PDF, PNG та JPG, або ж передивлятися онлайн за допомогою режиму «Показ слайдів». А якщо потрібно розмістити презентацію на своєму сайті, сервіс надасть тобі код для вставки.
Користування: безкоштовна, потрібно лише зареєструватися.
Slides
Сервіс працює онлайн, для показу слайдів можна використовувати телефон як пульт. За допомогою Slides легше працювати командою. Програма зберігає на робочому сховищі теми і макети твого проєкту чи компанії. А під час роботи можна побачити коментарі й відгуки інших учасників. Платформа має свою бібліотеку фотографій і шаблонів, які допомагають створити презентацію швидко й легко.
Користування: має декілька планів: безкоштовний, за 5, 10 і 20 доларів на місяць.
Seidat
Хмарна програма. Створити проєкт з нуля або ж завантажити старий у форматі Power Point для редагування – платформа пропонує різні засоби для роботи над презентаціями. Серед фішок програми – створення 3D-графіки і панорам, графіків, діаграм, а також сайтів у вигляді вікон для зручності перегляду.Сервіс надає послуги зі створення дизайну презентацій, консультації і навчання.
Користування: для однієї людини програма є безкоштовною. Є пакети для команд. Вони дають змогу працювати групою. Ціна таких пакетів залежить від кількості учасників.
Office Sway
До слайдів можна додавати не тільки фотографії і текст, а й відео та інший медіавміст. Конструктор Sway об’єднує всі матеріали, потрібно лише внести кінцеві правлення і підібрати стиль презентації. Проєкт можна переглядати на будь-якому екрані. Є змога поділитися посиланням на презентацію чи ввімкнути спільний доступ для редагування. Середовище Windows чудово підходить для роботи з програмою. Вона також доступна онлайн.
Haiku Deck
Сервіс пропонує усе для створення оригінальних презентацій. Вони зберігаються в хмарному сховищі, тому будь-який підключений девайс може під’єднатися. Ця програма пропонує ще один свій сервіс – Haiku Deck Zuru. Це технологія, яка використовує штучний інтелект для створення мультимедійних презентацій. Сервіс сподобається тим, кому набридли нудні корпоративні шаблони і картинки. Потрібно лише схематично намітити свою презентацію, а Haiku Deck Zuru за лічені хвилини зробить усю іншу роботу.
Користування: доступна онлайн, а також додаток для iPhone чи iPad. На вибір є два пакети. Перший – для презентацій на конференціях, студентських проєктів, коштує 10 і 20 доларів на місяць. Преміум-тариф підходить для ширшої роботи – дає змогу користувачам вбудовувати в презентації аналітику, надає пріоритетну технічну допомогу та інше. Коштує цей пакет 30 доларів на місяць.
Google презентації
Найдоступніша програма для створення презентацій онлайн. Можна працювати над презентаціями разом зі своїми колегами онлайн, робити коментарі та ввімкнути чат. Сервіс пропонує безкоштовні шаблони, до яких можна додавати картинки, відео, креслення і різні ефекти. Програма також дає змогу малювати графіки і діаграми, вставляти геометричні фігури, додавати анімацію та багато іншого.
Користування: три тарифні плани: Basic (6 доларів на місяць), Business (12 доларів на місяць) та Enterprise (25 доларів на місяць). Безкоштовною програма є для звичайних користувачів, які послуговуються сервісом для особистих цілей. Програма також має свій додаток, який можна безкоштовно завантажити в AppStore та Google Play