Кондратенко Галина Володимирівна


доцент кафедри інтелектуальних інформаційних систем Чорноморського національного університету імені Петра Могили, кандидат технічних наук, доцент

Освітня діяльність

В 1988 р. закінчила Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала С.Й.Макарова (МКІ) за спеціальністю «Електрообладнання суден». Працювала інженером у відділі автоматики ГСПІ «Гіпросудмаш». З 1995 по 1998 рр. навчалася в аспірантурі МКІ на кафедрі автоматики.  З 1998 по 2003 рр. – молодший науковий співробітник науково-дослідної частини МКІ, асистент та старший викладач кафедри  комп’ютеризованих систем управління (КСУ) Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова (НУК).  В 2003 р. захистила кандидатську дисертацію в Одеському національному університеті за спеціальністю 05.13.06 «Автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології» на тему «Нечіткі моделі та алгоритми для оптимізації маршрутів і траєкторій в умовах невизначеності». В період з 2003 по 2011 рр. – доцент кафедри КСУ НУК (отримала вчене звання доцента по кафедрі комп’ютеризованих систем управління у 2005 р.).

В Чорноморському національному університеті імені Петра Могили (ЧНУ) працює з 2011 р.  на посаді доцента кафедри інтелектуальних інформаційних систем.

 

Наукова діяльність

Напрямок наукової діяльності: інтелектуальні методи планування та оптимізації маршрутів в умовах невизначеності, методи прийняття рішень, системи керування, нечітка логіка.

 

Ідентифікатори вченого:

ORCID ID

Scopus Author ID

ResearcherID (Web of Science)

Google Scholar

Еmail: halyna.kondratenko@chmnu.edu.ua

Самостійно та у співавторстві опублікувала більше 120 наукових робіт, у тому числі: (а) за кордоном, зокрема, в Австрії, Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі, Франції, Азербайджані, (б) в провідних міжнародних та вітчизняних наукових журналах «Sensors», «Journal of Mobile Multimedia», «Sensors & Transducers», «Проблеми інформаційних технологій», «Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології», «Моделювання та інформаційні технології», «Електротехнічні та комп’ютерні системи», «Shipbuilding and Marine Infrastructure», «Автоматика. Автоматизация. Электрические комплексы и системы», «Авиационно-космическая техника и технология», «Автоматизация судовых технических средств», «Портовые технологии и техника мореплавания», «Судовождение», «Технiчнi вiстi», «Электроника и связь», (в) в наукових працях і вісниках ІПМЕ НАН України, НТУ «ХПІ», НУ «Львівська політехніка», НУК ім. адмірала Макарова, ОНПУ, ОНМА, ТУ «Поділля», ХНТУ, ЧНУ ім. П.Могили та ін.; (г) 6 монографій та 7 навчальних посібників, одному з яких надано гриф МОН України.

Має 55 публікацій у науково-метричній базі SCOPUS, 454 цитувань, індекс Гірша: h-індекс дорівнює 12.

Отримала 19 патентів України на винаходи та корисні моделі та 7 авторських свідоцтв СРСР на винаходи.

Прийняла участь в багатьох міжнародних та вітчизняних наукових конференціях, виступила офіційним опонентом по 3-м кандидатським дисертаціям в Одеському національному політехнічному університеті.

Учасник Міжнародних проектів CABRIOLET (Tempus), ALIOT (Erasmus+) та проекту з мобільної робототехніки з Саарландським університетом (Німеччина) в рамках програми OstPartnerShaftProgram. Нагороджена Сертифікатами Європейських програм TEMPUS та ERASMUS+ (2013-2018 рр.). В 2021 році пройшла наукове стажування в Інституті інформаційних систем Варшавського університету SGGW (Польща).

Член редколегій наукового журналу «Вісник аграрної науки Причорномор’я» та аналітичного вісника «Інфопонт» Міжнародної асоціації БРАСС (1998-2008).

 

Навчальні дисципліни, які викладає:

Дисципліна Спеціальність Рівень вищої освіти
1 Теорія прийняття рішень 122 «Комп’ютерні науки» перший

(бакалаврський)

2 Теорія автоматичного керування 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» перший

(бакалаврський)

3 Fuzzy Sets Theory and Fuzzy Logic 122 «Комп’ютерні науки» перший

(бакалаврський)

4 Теорія керування 122 «Комп’ютерні науки» перший

(бакалаврський)