У фонді наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили когорту українських перекладачів виділено в особливу підсерію «Майстри Українського Перекладу», де поруч із відомим зарубіжним автором розкривається самобутній український перекладач.
Декілька особливих оригінальних книг ЛА «Піраміда», які ви можете використати у підготовці до занять, які зможуть розкрити обрії вашого саморозвитку, а також можуть просто бути вам цікавими.
«ЛяЛяК (Львівська Літературна Криївка)» – антологія молодіжної поетичної хвилі Львова 2000-х зібрала укладач Марія Шунь. Це 17 нестримних, епатажних, колючих поетів-інтелектуалів переважно зі Львова, які кидають виклик сучасному суспільству.
Оцінити нову збірку поезії ви зможете, прочитавши щоденник-щонічник волинської поетки Галини Яструбецької «Під шкірою слів або вибух до середини» (2018 року видання), де відсутні великі літери та розділові знаки. У віршах відчувається філософія, езотеричність та символізм.
Легенди, традиції та цікаві історії описано в книзі Юрія Винничука «Таємниці Львівської кави» – про каву, як невід’ємний атрибут міста Лева. Це вже п’яте видання, яке свідчить про визнання та популярність книги.
Юрій Винничук також виступає укладачем антології «Зачароване місце: українська літературна казка» серії «Піраміда казок», де зібрані українські казки, починаючи з ХІХ століття.
Започатковану нову серію «Мистецька майстерня» відкриває книга Миколи Гоголя «Сорочинський ярмарок» в перекладі Митруся (псевдонім Дмитра Соловея) з Полтавської губернії з естампами відомого художника Володимира Лободи, які він створив ще у 1983 році.
Збірник наукових досліджень про закарпатську пресу «Від «Весни народів» до Карпатської України» видав і Василь Габор у 2018 році. До цієї наукової праці ввійшли розвідки, статті та доповіді про відродження та розвиток закарпатської преси і літератури другої половини ХІХ-першої половини ХХ ст.
Потреба в хорошій книзі як повітря, адже гарна книга робить життя кращим. Не ходіть по колу із запитаннями: що б цікавого почитати? Які книжки зараз найпопулярніші? Як утамувати свій культурний голод?
Завітайте до наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили та познайомтесь із «Приватною колекцією» видавництва «Піраміда». Це ті книги, які збагатять і змінять ваш світ! Новинки чекають і вони варті вашої уваги!