З нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили взяла активну участь у заході, який був присвячений психічному здоров’ю. Адже відомо, що стан довкілля має важливе значення та визначає і психічне здоров’я в тому числі.
На заході виступила з доповіддю завідувачка кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили, докторка біологічних наук, професорка Людмила Григор’єва.
За визначенням ВООЗ, психічне здоров’я – це стан душевного благополуччя, яке дає кожній людині можливість реалізовувати власний потенціал, долати звичайні життєві стреси та плідно працювати.
В Україні Всесвітній день психічного здоров’я відзначають з 1992 року. Його метою є скорочення поширення депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії та розумової відсталості. Адже, згідно статистики в Україні 1,2 млн. жителів страждає психічними розладами і цей показник з кожним роком зростає. Зростанню захворюваності сприяють також і стреси, адже вони стали невід’ємною складовою частиною життя сучасної людини. Люди борються з ними, не замислюючись про те, що потрібно не боротися, а не допускати їх. Психічне здоров’я має першочергове значення для особистого благополуччя, адже фізичне здоров’я неможливе без психічного здоров’я.
Колектив кафедри екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітає всіх студентів та викладачів зі святом, та бажає всім гарного настрою та психологічного здоров’я!