Завідувачка Навчальної лабораторії журналістики «Медіацентр» та викладачка кафедри української філології та міжкультурної комунікації Анна Синякова взяла участь у програмі «Культурна та наукова промоція університетів» від Університету імені Адама Міцкевича


З 8 по 14 жовтня в рамках програми «Культурна та наукова промоція університетів» від Університету імені Адама Міцкевича завідувачка Навчальної лабораторії журналістики «Медіацентр» та викладачка кафедри української філології та міжкультурної комунікації Анна Синякова відвідала місто Познань.

Під час шестиденної подорожі 29 викладачів та співробітників університетів з всієї України відвідали лекції та практичні заняття з удосконалення журналіської майстерності. Особливо відзначила Анна Синякова лекцію проректора з наукової діяльності університету імені Адама Міцкевича Катаржини Джібалської-Колончик щодо важливості рейтингування університету, а також роль рейтингування в стратегії університету імені Адама Міцкевича та поширення його по світу від польського офісу Досліджень та рейтингування.

Розповіла завідувачка і про практичні заняття, які стосувались важливості ведення соціальних медіа університету, на яких учасникам показали офіс «Wellcome Сenter» що є аналогом «Медіацентру» в ЧНУ імені Петра Могили, та поділились досвідом щодо організації свят, проведення розважальних заходів, днів відкритих дверей та висвітлення цього на веб-сторінках університету.

Окрім цього, важливим аспектом подорожі став культурний обмін. Окремий етап стажування був присвячений обміну досвідом та дискусії між представниками українських провідних університетів, де кожен презентував власні напрацювання. Так, наприклад, Анна Синякова розповіла про вечір української кухні, що учасники проводили в рамках цього стажування, всі разом готували свою улюблену українську страву і пригостили польських колег.

Під час подорожі представники українських вищів також змогли ближче познайомитись з польськими традиціями, прогулятись містом Познань та дізнатись трошки більше про його історію на екскурсії по місту.

Крім цього, учасники стажування завітали із візитом до мерії міста Познань, познайомились з представниками відділу зв’язків та дізнались трохи більше про комунікаційну складову діяльності міста.

Дякуємо польський колегам за можливість отримувати новий досвід та ставати краще!