Іменна академічна стипендія Верховної Ради України: Вітаємо студентку-геодезистку ЧНУ імені Петра Могили

Чорноморський національний університет виховує талановитих, творчих та здібних фахівців.

Вітаємо студентку четвертого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили Александру Ковальову з призначенням іменної академічної стипендії Верховної Ради України на 2022/2023 навчальний рік.

Александра завжди бере активну участь у міжнародних науково-практичних конференціях як за кордоном, так і в Україні, вона є постійним учасником вебінарів із землевпорядної тематики, неодноразово долучалася до організації святкувань із нагоди Дня державного прапора та Дня незалежності України, приєднувалася до написання всеукраїнського диктанту національної єдності тощо.

Стипендіантка показала себе відмінною студенткою в навчанні, зокрема в практичній діяльності, зокрема набула відмінних навичок та вмінь використання програмного забезпечення  DIGITAL для землевпорядної справи, постійно вдосконалює навички щодо використання сучасних геодезичних приладів, набувала практичних навичок виконання проєктів землеустрою, бере активну участь у різноманітних вебінарах із землевпорядної тематики тощо.

Крім того, Александра брала активну участь в екофесті «Кінбурнська фортеця», організаторами якої є факультет економічних наук ЧНУ імені Петра Могили спільно з ГО АРР «Причорномор’я».

Ще раз щиро вітаємо Александру з гідною оцінкою її досягнень Верховною Радою України!

Бажаємо Александрі Ковальовій подальших успіхів  у навчальній та науковій діяльності!