Студенти-геодезисти взяли участь у вебінарі «Землевпорядні роботи в територіальних громадах в процесі децентралізації»

Студенти другого і третього курсів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» взяли участь у вебінарі «Землевпорядні роботи в територіальних громадах в процесі децентралізації», що був проведений д.е.н. Швораком Анатолієм Максимовичем, директором ТВОЗ «Інститут земельних відносин та охорони навколишнього середовища» (м. Луцьк).

Анатолій Максимович розповів студентам про особливості виконання землевпорядних робіт у сільських територіальних громадах в умовах децентралізації. У процесі дискусії було обговорено ряд практичних кейсів і проблемних ситуацій, визначено можливі шляхи їхнього подолання та подальшої трансформації землевпорядної справи. Студенти дізналися про особливості проведення землевпорядних робіт на Заході України.

Крім того, пан Шворак поділився досвідом співпраці їхнього Інституту з польськими колегами щодо розвитку землевпорядної справи у різних регіонах Польщі.

У рамках вебінару також визначено траєкторію подальшої співпраці кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили з ТВОЗ «Інститут земельних відносин та охорони навколишнього середовища» (м. Луцьк).