Участь студентів-геодезистів в екофесті «Кінбурнська фортеця»

У межах заходу «Геочелендж 25!!!» здобувачі вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» взяли участь в екофесті «Кінбурнська фортеця». Захід було проведено з 4 по 5 вересня на території Національного природного парку «Білобережжя Святослава» в Очаківському районі.

У межах екскурсії студенти ознайомилися з особливостями виготовлення проєктної документації об’єктів природно заповітного фонду, функціонального зонування території, картографування місцевості. Також відбулось практичне заняття з використанням квадрокоптера, яке було проведено з метою обстеження території берегової смуги Кінбурнської коси.  За результатами проведення обстеження  виявлене сміття було прибрано студентами на волонтерських засадах.

Директор ГО “Асоціація учасників та інвалідів АТО” Сергій Гуссіді провів тренінг орієнтування на місцевості по зірках. Студенти отримали практичні навички зі збору наметів, класичної стрілянини з луку, готування їжі в польових умовах.

Було проведено змагання в межах командної гри, за результатами якої складено карти-схеми з деталізацією об’єктів на місцевості Кінбурнської коси, відбулись виступи членів команд, презентування нагород.