Практичне заняття для студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» щодо проектичних аспектів використання геодезичних приладів

7 жовтня 2020 року для студентів ЧНУ імені Петра Могили було проведене заняття на тему «Проектичні аспекти використання геодезичних приладів».

Участь у практичному занятті взяли студенти 218 і 318 груп спеціальності «Геодезія та землеустрій». Захід провів інженер-геодезист та підприємець Ліпчук Максим Богданович.

1.JPG

У практичній роботі були використані два сучасних прилади – GPS-приймач і тахеометр. Спочатку були визначені реперні точки та проведена планова зйомка за допомогою GPS. А потім проведена зйомка тахометром для порівняння точності та визначення наявності в розходженнях між показаннями обох приладів.

Викладачі кафедри управління земельними ресурсами факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили періодично залучають до навчального процесу стейкхолдерів, які діляться своїм досвідом та знаннями і проводять для студентів гостьові лекції та практичні заняття. Так, нещодавно відбулась відкрита «Вдосконалення професійних навичок використання спеціального програмного забезпечення Digital для землевпорядної справи» від  сертифікованого інженера-землевпорядника ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр» Анісенко Ольги.

Наприкінці заняття Максиму Ліпчуку було вручено подяку за плідну співпрацю у формуванні кадрового потенціалу геодезистів і землевпорядників Миколаївщини.