Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» доєдналися до вебінару «Реалії та перспективи використання платних сервітутів під лінійними інженерними спорудами»

Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» доєдналися до вебінару за темою «Реалії та перспективи використання платних сервітутів під лінійними інженерними спорудами», який був проведений другого квітня 2021 р. під керівництвом В. Ю. Пересоляка, кандидата наук з державного управління, доцента, завідувача кафедри землевпорядкування та кадастру Ужгородського національного університету.

Здобувачі знань ознайомилися з методикою визначення розміру плати за сервітутне землекористування, засвоїли досвід практичного розв’язання  питань на прикладі  с. Поляна Свалявського району Закарпатської області. Доповідач підкреслив, що впровадження на законодавчому рівні платних сервітутів є актуальним щодо поповнення бюджету місцевих громад. Отримана інформація стане корисною для зростання професійних компетентностей майбутніх фахівців.