FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.
Це й навіть більше можна отримати як незмінний досвід у межах закордонного стажування.
Здобуття стипендії Програми імені Фулбрайта вимагає не лише високих академічних досягнень, але й лідерських якостей, соціальної відповідальності, мотивації та здатності показати свій потенціал у глобальному контексті.
Шлях до фулбрайтівської відзнаки різний – довший чи коротший, важчий чи легший. Але кожен із випускників та цьогорічних учасників вам підтвердить – це варте прикладених зусиль!
«Суть міжкультурної освіти полягає в набутті емпатії – здатності бачити світ таким, яким його бачать інші… Проста мета програми обміну полягає в тому, щоб подолати культурно вкорінену недовіру, яка налаштовує нації одна проти одної. Програма обміну – це не панацея, а дорога надії…», – зазначав ініціатор створення цієї програми сенатор Вільям Фулбрайт.
Зауважимо, що 15 жовтня 2024 року завершується прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта на 2025–2026 академічний рік для кандидатів та докторів наук, дослідників та фахівців.
За детальнішою інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили (fordep@chmnu.edu.ua )