доцента кафедри анатомії, клінічної анатомії, патоморфології та судової медицини Чорноморського національного університету імені Петра Могили
Френкель Юрій Давидович закінчив Полтавський державний медичний стоматологічний інститут у 1994 році за спеціальністю «Стоматологія».
З 1996 по 2006 рік – працював лікарем-стоматологом у місті Полтава.
З 2006 по 2009 рік навчався в очній аспірантурі за спеціальністю «Фізіологія людини» на кафедри фізіології та біохімії університету ім. В. О. Сухомлинського.
З 2009 по 2015 рік працював викладачем кафедри біології того ж університету та виконав кандидатську дисертацію за темою: «NO- залежні механізми розладів окиснювального метаболізму головного мозку щурів при порушенні утворення мелатоніну».
З 2015 року після захисту кандидатської дисертації та затвердження наукового ступеня кандидата медичних наук був обраний на посаду доцента кафедри лабораторної діагностики університету ім. В. О. Сухомлинського.
У 2021 присвоєно вчене звання доцента
3 2022 року працює на посаді доцента кафедри анатомії, клінічної анатомії, патоморфології та судової медицини Чорноморського національного університету імені Петра Могили.
З 2022 по 2024 рік навчався в очній докторантурі.
Публікації:
1) Ю.Д. Френкель, В.С. Черно, В.О. Костенко. Дія мелатоніну та кверцетину на запалення i метаболізм за умов цілодобового освітлення та висококалорійної вуглеводно-ліпідної дієти. – Physiological Journal/Fiziologichnyi Zhurnal, 2024.
2) Ю.Д. Френкель, В.С. Черно, В.О. Костенко. Вплив модуляторів факторів транскрипції NF-κB і Nrf2 на показники оксидативно–нітрозативного стресу в скелетних м’язах щурів за умов хронічної гіпомелатонінемії та вуглеводно-ліпідної дієти. – Physiological Journal/Fiziologichnyi Zhurnal, 2023.
3) Ю.Д. Френкель, В.С. Черно, В.О. Костенко. Індукція транскрипційного фактора Nrf2 пригнічує продукцію активних форм кисню і азоту в печінці щурів при моделюванні метаболічного синдрому за умов цілодобового освітлення. – Актуальні проблеми сучасної медицини: Вісник, 2022.
4) Ю.Д. Френкель, В.О. Зюзін, В.С. Черно, В.О. Костенко. Вплив епігалокатехін-3-галату та кверцетину на утворення активних форм кисню та азоту в печінці щурів за умов їх цілодобового освітлення та утримання на вуглеводно-ліпідній дієт. – Physiological Journal/Fiziologichnyi Zhurnal, 2022.
5) В.О. Зюзін, С.В. Черно, Ю.Д. Френкель, Д.В. Зюзін. Сучасні аспекти захворюваності гінгівітом та пародонтитом дітей та підлітків України, ефективність лікування та профілактики – Український журнал медицини, біології та спорту, 2022.