Додаткові можливості для студентів різних напрямків


Система традиційної вищої освіти з лекційними та практичними заняттями в стінах університету поступово втрачає свою актуальність як єдиного джерела навчання. Безперечно, це базові знання, проте до яких у XXI столітті додаються обов’язково допоміжні не менш важливі «скіли» з участі в різноманітних курсах, програмах навчання та стажування.

Пропонуємо добірку можливостей за різними напрямками.

Для студентів-журналістів або тих, хто хоче себе спробувати в цій галузі, пропонуємо залучитися до  Школи універсальних редакторів, що є  безкоштовними курсами від медіагрупи  Накипіло  та Deutsche Welle Akademie.

Тут можна дізнатися, як стати професійним редактором й управляти всіма процесами в онлайнових ЗМІ.

Школа складається з чотирьох блоків:

  • редактура;
  • журналістика;
  • медіаменеджмент;
  • Digital-сфера.

Де? – Опрацювання теорії в онлайновій формі, практика буде проходити на базі редакції медіагрупи «Накипіло» (місто Харків).

Вартість? – Навчання безкоштовне, під час практики організатори оплачують сніданки, обіди та вечері, оренду житла для учасників з інших регіонів.

Обов’язкові вимоги? – Бути студентом чи журналістом-початківцем.

Детальніше ознайомитися з програмою та вимогами можна за посиланням.

Подати заявку.

Англійська мова зараз є основою в будь-якій сфері, тому корисною стане можливість спілкування з носіями мови за допомогою платформи ENGin. ENGin – це безкоштовна освітня програма, за допомогою якої можна вдосконалювати розмовну англійську, спілкуючись із native speakers. Будь-хто може долучитися до програми як учень і як волонтер.

Хто може стати учасником? – Учнем може стати студент до 23 років, який має хоча б початковий рівень граматики, читання та письма англійською та велике бажання вдосконалити розмовну англійську.

Зареєструватися – тут.

Детальніше про навчання.

Волонтером може стати людина, яка є носієм англійської чи має рівень володіння мовою C1-C2.

Реєстрація для наставників.

Більше про можливості.

Деталі можна знайти також у Фейсбукові.

Подати заявку на участь.

Офіційна письмова англійська мова ніколи не є зайвою, тому можна доєднатися до програми «Creative Writing», де англомовні спікери будуть вчити майстерно писати англійською.

Метою програми є допомога студентам, що володіють англійською, грамотно та зрозуміло виражати свої думки в письмовій формі, а також ознайомитися з різноманітними жанрами, отримати зворотний зв’язок від однолітків та колег.

Тривалість курсу: 4 місяці (онлайнова зустріч двічі на місяць)

Рівень англійської мови: advanced (С1-С2)

Подати заявку на участь.

Деталі можна знайти також у Фейсбукові.

Детальніше.

Могилянка вже не перший рік бере участь у Fulbright Program у США, який має ґрантові програми у сферах гуманітарних, соціальних, точних, природничих наук та для діячів мистецтва.

Фіналісти конкурсу, проведеного завчасно, отримають ґрант на поїздку в США з метою:прочитання лекцій, проведення наукових досліджень, проведення майстер-класів (з творчих дисциплін)

Тривалість досліджень? – 3-6 місяців

Тривалість проведення лекцій і майстер-класів? – 3-9 місяців

Учасників розподілять у будь-який університет, архів, дослідницький центр.

Обов’язкові вимоги до кандидатів:

  • науковий ступінь, диплом про вищу освіту (бакалаврат чи магістратура), стаж роботи (вимоги різняться для  окремих дисциплін);
  • володіння англійською мовою;
  • Вік не обмежений;

Більше про програми Фулбрайта в Україні.

Детальніше 

Джерело