Акселерація


Програма акселерації – конкурсна програма нових ідей, покликаних надати імпульс для розвитку українським інноваційним екологічно-дружнім проектам. Над розвитком ідей та стартап-проєктів працюватимуть фахівці акселераційного центру та провідні експерти (спільно з представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства).

Хто та як може подати заявку?

До участі в конкурсі запрошуються студенти ЗВО, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням.

Обмеження до стартапів, що пропонуються для участі в конкурсі:

Стартап-проєкти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

Інноваційна розробка може представляти собою продукт, технологію, методологічний підхід, програмне забезпечення, дизайн проект. Стартап-проєкти не мають бути проектами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.

Що отримають учасники Програми?

  • допомога авторам інноваційних ідей на шляху від ідеї до побудови бізнес-моделі;
  • створення професійних презентацій стартап-проєктів;
  • можливість налагодити контакти з фахівцями та керівниками у конкретній галузі;
  • пошук інвесторів, галузевих консультантів;
  • сприяння у встановленні контактів з місцевими підприємствами;
  • інноваційний коворкінг: забезпечення приміщенням (онайн-платформою) для проведення семінарів, тренінгів, розміщення проєктних груп;
  • консультування щодо комерціалізації інноваційного продукту, маркетингової діяльності, пошуку інвестицій;
  • фінансова підтримка у виготовленні прототипів, комерціалізації інноваційного продукту.

Навчальна програма передбачає заняття з основ підприємництва, маркетингу, розробки презентацій та її представлення, інтелектуальної власності та залучення інвестицій.