Кожен сучасний студент провідного закладу вищої освіти чи не найголовнішим елементом у навчанні має смартфон чи ноутбук. Тому пропонуємо вам низку додатків, що зроблять ваше студентське життя максимально продуктивними, а також трішки спростять навчання в університеті.
Розклад, завдання, оцінки, додаткові справи – усе можна систематизувати та тримати під контролем за допомогою цього додатку. І найкраща частина – його можна синхронізувати з іншими календарями на телефоні, наприклад, гугл-календар та інші.
Цілеспрямованим та діловим людям такий додаток стане в нагоді, адже можна створювати списки та ставити собі задачі. Додаток можна синхронізувати з календарем. Також є можливість зберігати декілька списків, сортувати на категорії, створювати повторювальні задачі та ставити собі нагадування.
Планування та організацію роботи зручно створювати в цьому додатку. Однак ще можна планувати групові проєкти чи завдання, створюючи простір зі спільними задачами, а також обговорювати деталі, ставити кінцеві терміни виконання та слідкувати за поточним прогресом.
Що робити, коли креативні ідеї наздоганяють вас серед дороги, а вдома вже не згадаєте? Завантажте Documents To Go, потому що цей додаток дає можливість створювати, редагувати та переглядати документи, таблиці та презентації в будь-якій точці.
Ви можете синхронізувати всі свої завдання з іншими пристроями та мати доступ з будь-якого місця. Особливістю додатку є можливість встановлювати задачі голосом, виставляти пріоритети, позначати завершені задачі та виводити список задач на головний екран вашого ґаджета.
Правильно розподіляти гроші, вести облік витрат, аналізувати та заощаджувати допоможе вам саме цей додаток. Він не дасть вашим грошам безслідно зникнути.
Студентам факультетів комп’ютерних наук й економічних наук корисним буде цей ресурс для розв’язання завдань із математики. Слід лише ввести завдання в додаток та перевірити, чи ваше рішення тотожне з запропонованим.
Маючи технічні пристрої Apple, ви отримуєте доступ до iTunes U, що дає безкоштовний доступ до різних освітніх курсів в аудіоформаті з провідних університетів. Ви можете слухати курси з MIT, Єлю, Кембриджу й інших університетів світу.
Під час написання есею чи реферату, курсової чи дипломної роботи одним із найбільш складних моментів є оформлення бібліографії, списку використаних джерел. Проте додаток EasyBib прийде вам на допомогу, для цього просто введіть назву джерела та отримайте правильно оформлене цитування. Але пам’ятайте, що розумітися на MLA чи APA стилях для правильного формулювання ви маєте.
Часто в ході підготовки до занять чи самих пар важно сконцентруватися, адже можемо відволікатися на соціальні мережі. У розвʼязанні цього питання допоможе SelfControl, який блокує певні вебсайти на вашому пристрої на певний час.
Для кращого розуміння та запам’ятовування всіх своїх завдань без витрачання зайвого часу можна використовувати Simplemind, завдяки якому є можливість створювати блок-схеми, записувати всі ідеї в одному місці та покращити продуктивність. Блок-схеми дають можливість візуалізувати та пов’язувати думки, додавати посилання, ділитися з друзями.
На зміну паперовим карткам – електронні. У додатку Quizlet Go можна використовувати вже створені раніше картки або розробити власні. Тут є безліч тем – починаючи від речення дня німецькою до структури серця та кодів аеропортів.
Використовуючи додаток, можна легко підготуватися до тестів та створювати власні картки з зображеннями. Особливістю цього додатку є те, що коли ви вже запам’ятали якусь картку, він вже не буде вам її показувати та більше зосередиться на тих картках, які збереглися в пам’яті гірше.
Студентам із математичними нахилами та візуалам гарним рішенням є вживання додатку xMind, де можна створювати блок-схеми, графіки для кращого запам’ятовування та підвищення ефективності.