№ 19


Drokina N. I.
Аверкина М. Ф., Силата М. В.
Аверкина М. Ф.
Алексєєва Т. І.
Алескерова Ю. В.
Антохов А. А.
Бакина Т. В.
Барановська Д. О.
Бегун С. І.
Близнюк Т. П.
Богоявленський О. В., Безугла М. В.
Богоявленський О. В., Местоян А. Н.
Богоявленський О. В., Оксененко С. П.
Бугай В. З.
Вавулін О. І.
Вакалюк В. А.
Ватаманюк О. С.
Волинець В. І.
Гальцова О. Л.
Гевлич Л. Л.
Генчева А. О.
Герасименко Ю. В.
Голобородько Т. В.
Гончарова Н. М.
Грабар М. В.
Грицина Л. А.
Давискіба К. В.
Демчишак Н. Б.
Денисова Е. С.
Дороніна К. С.
Дроздова В. А.
Думанська І. Ю.
Дядмк Т. В.
Євтушенко М. С.
Жовковська Т. Т.
Журавель Ю. В.
Заволока Л. О.
Задовська О. О.
Задорожко Г. І.
Задорожнюк Н. А.
Козловський В. В.
Косарєва І. П.
Котельникова Ю. М.
Крет І. З.
Крикавський Є. В.
Крикун О. О.
Кузьменко А. В.
Куракіна Ю. О.
Куреда Н. М.
Лисенко В. В.
Лисенко Т. І.
Литовченко О. Ю.
Ляліна Н. С.
Мангушев Д. В.
Мантур-Чубата О. С.
Матвєєв В. В.
Михайлова Л. І.
Міхайленко О. В.
Однорог М. А.
Олешко Т. І.
Онокало В. Г.
Осадча Г. Г.
Пандас А. В.
Пенез О. В.
Петрик В. А.
Плисенко Г. П.
Проскурович О. В.
Простебі Л. І.
Пугачевська К. Й.
Пустова В. В.
Рудика В. І.
Свіідерський В. П.
Синиціна Ю. П.
Сіікорська Л. О.
Скворцов І. Б.
Скиба М. В., Березньова М. Г.
Скиба М. В., Литвинюк А. В.
Скібіцький О. М.
Слав`юк Р. А.
Ставицький О. В.
Стефанишин Л. С.
Стопченко Є. І.
Сукрушева Г. О.
Сьомкіна Т. В.
Сьомченко В. В.
Танцюра Ю. А.
Тур О. М.
Турчіна С. Г.
Тютюнник С. В., Тютюнник І. Ю.
Чекаловська Г. З.
Шіковець К. О.
Шкварчук Л. О.
Шмиголь Н. М.
Штефан Л. Б.
Штогрин Г. С.
Янішевський В. С.
Ярова Ю. М.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету