Запрошуємо на зустріч з перекладачкою Євгенією Канчурою

Вітаємо, шановні колеги та студенти!

У цьому навчальному році колектив факультету філології продовжує зустрічі з перекладачами-практиками, і нашою наступною гостею є Євгенія Канчура – доцент кафедри теоретичної та прикладної лінгвістики Житомирської політехніки, яка є перекладачем-практиком та має у своєму портфоліо понад 10 художніх книг, що вийшли друком в українських видавництвах.

Євгенія Канчура працює над перекладом серії сучасного англійського автора детективів Саймона Бекетта про кріміналіста- антрополога доктора Гантера.

Захопливі сюжети, жива мова персонажів, атмосфера британської глибинки чи американської академічної спільноти – все це приваблює читачів. Наразі вийшло три книги серії. Висока популярність (серія постійно перебуває в топі продаж видавництва та книгарень, а 2 червня навіть вийшла в топ-5 продажів стенду КСД на Книжковому Арсеналі) серії детективів Саймона Бекетта, на думку видавців, зумовлена не лише цікавим сюжетом і яскраво промальованими характерами, але й живим перекладом на українську мову.

Реєструйтесь за посиланням та ставте запитання і до зустрічі 26 вересня о 10:30.