Доцентка ЧНУ імені Петра Могили Тетяна Зубенко взяла участь у міжнародній літній школі “Інтернаціоналізація вдома через віртуальний обмін: створення мотивуючого середовища для спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL)”

З 12 по 18 травня 2024 року доцентка кафедри англійської філології та перекладу Тетяна Зубенко ЧНУ імені Петра Могили брала участь у міжнародній літній школі “Інтернаціоналізація вдома через віртуальний обмін: створення мотивуючого середовища для спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL)”. Цей захід, організований державним університетом імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща), став для пані Тетяни цінною можливістю обміну досвідом та налагодження міжнародних зв’язків.

Школа є місцем обміну досвідом між українськими та польськими викладачами, присвячена актуальним аспектам міжнародного навчання та інтернаціоналізації вищої освіти. Досвідчені лектори, серед яких Катаржина Радке, Анна Квасневська та Джоанна Дамагала, зазначили приклади успішних міжнародних проєктів Адама Міцкевича та світові практики COIL, надихнувши українських викладачів на активну інтеграцію цих ідей у власну педагогічну практику.

Цей захід не лише підкреслив важливість академічної мобільності, а й став кроком до поглиблення міжнародного співробітництва та розвитку освітніх інновацій.

Тетяна Зубенко відзначає, що участь у літній школі стала для неї незабутнім досвідом. Вона отримала цінні знання та навички, які планує використовувати для впровадження COIL у власній викладацькій практиці.