Відомі результати змагання з кросфіту III Студентських ігор ЧНУ імені Петра Могили 2019-2020 рр

11 листопада в ЧНУ імені Петра Могили завершилися змагання з кросфіту в рамках Студентських ігор серед факультетів!

Студентські ігри – це щорічна спартакіада, в якій представлено різні види спорту: баскетбол, волейбол, бадмінтон, настільний теніс, шахи, кросфіт та плавання. Уже відомі результати змагань з баскетболу 3х3 та волейболу серед дівчат.

Головний суддя змагань  з кросфіту – Антон Боднар, за підтримки Валерія Киселя.

Місця розподілилися наступним чином:

1. Юридичний Факультет Могилянки
    2. Факультет економічних наук
    3. Факультет комп’ютерних наук
    4. Медичний інститут
    5. Інститут філології
    6. Факультет політичних наук

Суддівська бригада складалася зі студентів факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили.

Розклад змагань.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …